Hahaha, was maar een voorbeeld joh, hoe voelt het om maanden lang op #>100 te staan? Als je toch al mijn teksten kopieert, doe het dan goed, ik had het namelijk over 'Private Blog networks'. Beetje kritiek op andere, als jij dit als social ziet, moet je toch nog ff een SEO cursus voor dummies volgen ;-)
- Het 'nut' van de artikelsites
-
19-08-2014, 19:03 #16
- Berichten
- 14
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
-
19-08-2014, 19:18 #17gast654 Guest
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Man oh man, waar gaat dit weer heen, kunnen we hier niet eens als volwassen mensen over Discussiëren?
Waarom altijd dat aanvallen, is toch nergens voor nodig.
Iedereen heeft zijn standpunten, zou ook niet goed zij als we allemaal hetzelfde deden, maar je standpunt verdedigen kan toch wel op een fatsoenlijke manier.
-
19-08-2014, 19:19 #18
- Berichten
- 14
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Beetje offtopic gaan omdat je er niet tegen kan dat ik wat feiten liet zien ? Ik dacht dat we een discussie over SEO hadden niet over een 'dyslectische Pool'. Gedraag je is!
@Arno,
Ben ook geen fan van comments maar wij gebruiken die vooral om de waarde van een site te vergroten en om een backlink sneller te laten indexeren, altijd handig toch ;-)
-
19-08-2014, 19:24 #19gast654 Guest
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Code:Ben ook geen fan van comments maar wij gebruiken die vooral om de waarde van een site te vergroten en om een backlink sneller te laten indexeren, altijd handig toch ;-)
Artikels worden binnen 12-24 uur opgenomen, dus ook de links die er in het artikeltje staan.
-
19-08-2014, 19:26 #20
- Berichten
- 14
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
-
19-08-2014, 19:29 #21
Wilhelmus Hengstmengel
- Berichten
- 720
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Beste Arno,
Wat een heerlijke discussie.
Nee, dat kan je inderdaad nooit bewijzen, omdat iedereen ook elders links plaatst.
Je kunt echter ook nooit bewijzen dat het van voordeel is om artikelsites te gebruiken voor linkbuilding.
En, jij hebt vanzelfsprekend, en dat respecteer ik ook, nu niet direct een onbevangen mening hierover. Maar Google geeft duidelijk aan dat je artikelsites niet moet gebruiken! Dus dat lijkt mij toch echt het meest veilig!!
En inderdaad, directe linkruil, dus AB, moet je ook niet doen.
En kopen is al helemaal uit den boze.
De richtlijnen van Google zijn gewoon sterk veranderd, en gaan de komende weken (en ook maanden en jaren), nog veel sterker veranderen. En er zullen de komende maanden weer heel wat webmasters janken bij het zien van hun sterk verlaagde rankings
Mijn advies,
Gebruik geen artikelsites, probeer one way links te krijgen (en als je er om gaat vragen, krijg je ze ook nog), ruil nooit direct AB links, desnoods een paar ABCD linkruils, gebruik alle social media die belangrijk zijn (Twitter, Facebook, Pinterest, Google+, en eventueel Instagram, waarbij vooral Google+ en Twitter belangrijk zijn), zorg voor veel volgers, Shares, retweets, en reshares. Nogmaals, allemaal hoogwaardige gratis links!
En het gekke is, dat als je dat doet, Google volledig gelijk heeft, als ze zeggen dat de natuurlijke links vanzelf komen. Want die komen dan inderdaad vanzelf.
En dat will overigens niet zeggen dat je nooit Artikels moet plaatsen, want een Artikel op een gelijke site, zeker als deze goed rankt, kan altijd een voordeel zijn, Maar niet op de echte artikelsites, sorry Arno, zoals jij er een aantal hebt.
-
19-08-2014, 19:36 #22gast654 Guest
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Beste Wim,
Google richtlijnen zijn er niet voor niks, das duidelijk, wat linken betreft ben ik het voledig met je eens.
Maar google zegt veel, wat niet betekend dat ik me precies aan die richting moet houden.
Een klein voorbeeldje vind ik nu weer dat jij zegt , vooral google + en twitter is belangrijk, terwijl vele seo profeten juist zeggen , laat twitter maar liggen en gooi alles op facebook, zo blijft ons seo wereldje er een van gewoon doen en leren van je fouten, maar zolang ik niet voor mijn zogenaamde fouten wordt afgestraft, zie ik deze niet als fouten.
En je hoeft niet sorry te zeggen Wim, je lijkt me vrouw wel, hahaha
En overigens heb ik een medische artikelsite en een financiele artikelsite , gewoon niche sites waar niemand iets tegen heeft, mijn twee anderen hebben gewoon een leuk backlinkprofiel waardoor artikels altijd goed ranken.
-
19-08-2014, 19:36 #23
Wilhelmus Hengstmengel
- Berichten
- 720
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Hahaha, was maar een voorbeeld joh, hoe voelt het om maanden lang op #>100 te staan? Als je toch al mijn teksten kopieert, doe het dan goed, ik had het namelijk over 'Private Blog networks'. Beetje kritiek op andere, als jij dit als social ziet, moet je toch nog ff een SEO cursus voor dummies volgen ;-)
Wat dacht je van een paar duizend zoekwoorden die in de top10 ranken! En zeker niet alleen in Nederland.
Dat wat je aangeeft, is inderdaad geen social media, Maar die staan dan ook niet op een duitse bookmarksite (zoek en gij zult vinden). Maar ik will ook niet zeggen, dat wij in het verleden ook wel eens een linkbuilder gebruikt hebben, die veel beloofde, en weinig goed heeft gedaan (via Freelancer).
Bovendien, ik vond mijn antwoord op jouw tierig voorbeeldje, eigenlijk wel leuk gevonden!
En overigens, was niet bedoeld als kritiek, slechts mijn bescheiden mening over wat wel goed is voor SEO, en vooral wat niet!Laatst aangepast door wim hengstmengel : 19-08-2014 om 19:48
-
19-08-2014, 19:37 #24
- Berichten
- 486
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Ik ben het met de redenering van Arno eens. Er wordt van alles geroepen, maar de praktijk kan soms extreem andere dingen laten zien.
Ik zal een voorbeeld geven. Zoek in Google bijvoorbeeld maar eens op "Samsung Galaxy S5". Kijk maar eens hoeveel slechte kwaliteit websites daar tussen staan (kijk naar de websites waar het zoekwoord letterlijk in staat). Kijk nu eens naar het linkprofiel van deze sites. Slechte kwaliteit, maar ze scoren wel in de top 10.
Op social media gebied doen deze sites niet echt iets bijzonders, de likes hangen meestal zo rond de 100. In de linkprofielen staan zelfs heel veel links van slechte buitenlandse websites. Mijn ervaring is dat dit gerotzooi de laatste tijd juist meer beloond wordt dan dat het afgestraft wordt. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat je deze techniek moet gaan kopiëren, want er kan een dag komen dat Google dit niet meer wil, wanneer is de vraag.
-
19-08-2014, 19:38 #25
Wilhelmus Hengstmengel
- Berichten
- 720
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
-
19-08-2014, 19:44 #26gast654 Guest
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Wim , ik zal het zo vergelijken.
Als ik in het heerlijke Ooostenrijk ben en aan een bergtocht begin, zal iedere oostenrijker je dom aankijken indien je dat met je sandalen doet, en ik ook.
Het staat gewoon als ongeschreven wet dat je met bergschoenen gaat wandelen, maar hoeveel wandelaars lappen dat volledig aan hun laars en komen er goed mee weg ?
-
19-08-2014, 19:52 #27
Wilhelmus Hengstmengel
- Berichten
- 720
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Inderdaad Arno, daarin heb je volkomen gelijk.
Zag afgelopen zondag op 2700 meter weer een paar van die Gladiolen!
Maar, nu kan jij de Oostenrijkse Radio niet zo makkelijk luisteren als ik, hij staat hier altijd aan, dus je zult ook niet zo vaak meekrijgen, hoeveel van die vakantiegangers op sandaaltjes, van de berg afdonderen!
Vandaag twee, zondag één, verleden week probeerde er eentje op sandalen weg te rennen, toen de bergkoeien boos werden, en ging een stuk naar beneden! en ga zo maar door.
Dus, jouw voorbeeld is goed, vooral omdat het precies aangeeft, wat ik zei ha ha
-
19-08-2014, 19:55 #28gast654 Guest
Re: Het 'nut' van de artikelsites
De oostenrijkse Radio zit op mijn sat , Wim
Tuurlijk vallen er wel eens mensen door deze dingen, maar er komen er ook vele malen meer mee weg, dat is wat ik bedoel.
-
19-08-2014, 20:05 #29
Wilhelmus Hengstmengel
- Berichten
- 720
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Laten we het zo zeggen Arno (heb je ook liferadio Tirol op de sat?)
Artikelsites gebruiken, is als dat Nederlandse echtpaar een paar weken terug in het Zillertal. Met de lift omhoog, verder wandelen / klimmen naar de top.
Moe zijn, en dan de reddingshelicopter bellen (echt gebeurt trouwens).
Beneden overigens wel de rekening krijgen van ruim 3000 euro.
Nu artikelsites gebruiken, is straks iemand moeten inhuren, of heel veel werk verzetten, om de Rankings weer op orde te krijgen.
En inderdaad, nu komen er nog heel veel mee weg (zowel op Sandalen, als met artikelsites)
-
19-08-2014, 20:26 #30gast74241 Guest
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic