Je kunt alles leren. Is natuurlijk wel erg belangrijk, goede Content!
- Het 'nut' van de artikelsites
-
19-08-2014, 20:29 #31
Wilhelmus Hengstmengel
- Berichten
- 720
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
-
19-08-2014, 20:31 #32gast74241 Guest
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Ja, wel ik heb andere talenten.
Sommige dingen kan je beter aan een ander overlaten...
Een fijne avond.
-
19-08-2014, 21:41 #33
- Berichten
- 476
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Wim je hebt gelijk en ook weer niet. De vraag of Google het ooit gaat aanpakken is lastig te beantwoorden maar goed Google houdt voorlopig juist enorm van bloggers en links in content, die video van Matt is dan voornamelijk ook naar mijn inzicht gemaakt om mensen bang te maken omdat het zo goed werkt. Die aanpak lijkt bij een hoop van de bovenstaande mensen in ieder geval te werken en dus is zijn missie grotendeels geslaagd.
Dan komt de vraag wat gaat Google precies aanpakken? Artikel websites, ok en hoe moet je blogs dan zien? Is toch een lastig verhaal. Netwerken is een iets ander verhaal dus eigenlijk ligt wat mij betreft de verantwoordelijkheid ook nogal bij jezelf als je er gebruik van maakt en dus "risico" loopt.
- Kies je een goede artikelwebsite?
- Kies je goede anchors voor een natuurlijk linkbeeld?
- Is het netwerk eigenlijk een verzameling van unieke websites? (Unieke ip's, servers en weinig footprints) Of is het juist enorm duidelijk een netwerk dan loop je natuurlijk meer risico.
Voorlopig is de stelling dat het niet werkt een niet geteste stelling want ik kan wel bevestigen dat het keer op keer gewoon werkt op het moment dat wordt gekozen voor kwaliteit. MOZ meting en enkele bovenstaande factoren werken daarin prima. Daarnaast wil ik de stelling wel aan gaan dat minimaal 70% van de linkbuilders/marketeers in Nederland de techniek gebruikt.
Grote bedrijven doen niet anders maar die geven vaak nog meer geld uit door bloggers geld te betalen voor posts, voor de MKB'er is een goedkope oplossing de artikel websites en een prima mogelijkheid om goed te ranken. Gebruik desnoods een 2e website die je opzet om te scoren dan loop je helemaal 0 risico.
P.S. Een natuurlijk linkbeeld houdt ook in dat je verschillende links aanmaakt en dus niet alleen maar artikel links...
-
20-08-2014, 08:49 #34
- Berichten
- 1.152
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Leuke discussie.
Artikel websites werken, dat is een feit. Of het toekomst heeft, dat denk ik niet. Maar wat wel tegenwoordig? Google past graag dingen aan, al lopen ze vaak achter de feiten aan. Uiteraard zit er een groot verschil, ik wil niemand beledigen maar bijvoorbeeld gebruik maken van de link tool die bekend is op SD is niet verstandig voor een webshop of bedrijfswebsite. Je krijgt artikelen op websites met allemaal dezelfde combinatie van plugins, zelfde thema's, zelfde c-class en zelfde opzet. Makkelijker dan dit kan het niet doorzien worden. Maar dit betekent niet dat je niet kunt gebruiken voor andere projecten als affiliate websites bijvoorbeeld of andere tijdelijke concepten. Het kan dus prima gebruikt worden, afhankelijk van voor welk doeleind.
Daarnaast vraag ik mij af je ooit getest hebt in je leven op het gebied van SEO/Linkbuilding Willem/Rogier en diverse andere die er fel tegen zijn. Dit is bijvoorbeeld hetzelfde als web 2.0 pagina's die je goed kunt ranken binnen korte tijd. Of bijvoorbeeld de 'waardeloze startpagina klonen', de startpagina's die er niet uit zien, maar blijkbaar nog steeds goed werken voor linkbuilding. Hoe slecht het ook klinkt, het werkt wel gewoon. Of ik het nou wil of niet. Dit is hetzelfde feit dat SAPE links ook gewoon nog erg goed werken.
Links komen niet vanzelf (Willem), niet als je een affiliate website wilt opzetten die x.xxx maandelijkse inkomsten moet genereren in bijvoorbeeld een financiële branche. Daarnaast heeft social media minimaal effect of zelfs geen op het gebied van rankings, daar zijn al meerdere goede testen over geweest. Hetzelfde over website snelheid, op Moz.com staat zelfs nog een uitgebreid artikel dat het geen invloed op de rankings, uiteraard wel op de gebruiksvriendelijkheid natuurlijk en is het altijd verstandig om dit goed op orde te hebben.
Zou je mij ook het verschil kunnen vertellen van een link krijgen op de website van de Telegraaf of het kopen hiervan Willem? Gezien dit vrijwel bij alle nieuws websites mogelijk is. En op welke website in Nederland. Wat is hier anders aan in de ogen van Google?
Een interessant reeks artikelen voor iedereen hier: http://www.blackhatunderground.net/f...s-(full-list)/
-
20-08-2014, 09:23 #35
Wilhelmus Hengstmengel
- Berichten
- 720
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Steffen, dat klopt. Maar Blogs is iets compleet anders, dan artikelsites. Het nut van goede Blogs, heeft Matt Cutts zelf bewezen!
Daniel, ja hoor, we testen voortdurend, we hebben dan ook diverse niche web 2.0, en inderdaad, een affiliatesite gaat nooit vanzelf omhoog.
Een link krijgen op de Telegraaf, dat is natuurlijk erg moeilijk. Het verschil is, krijgen is toegestaan, kopen niet. Of Google daar achter komt? Ik weet het niet, er zijn wat verhalen bekend van sites die een straf krijgen na kopen, Maar ook heel veel die geen straf krijgen.
Er zijn ook verhalen bekend van sites die hoger ranken, bij snellere Hosting, en ook sites die dat niet doen.
Het zijn natuurlijk Meer dan 200 factoren. Als alles klopt, sta je hoog. Als slechts een gedeelte klopt, kann je hoog staan, of niet.
En we weten geen van allen, welke factoren nu precies gehanteerd worden, en welke echt belangrijk zijn. Het blijft gissen.
Maar, slechts mijn bescheiden mening, als Google zegt dat je een bepaald iets niet moet doen, zeggen ze dat natuurlijk niet voor niets.
Google wordt natuurlijk steed slimmer, en ze gebruiken van die trucjes. Bijvoorbeeld de disavow tool. Eerst kijken welke links door webmasters worden gedisavowed, en vervolgens die links in een update verwerken.
Dus wellicht kunnen ze ooit ook het verschil tussen gekregen links, en gekocht links zien.
Wij bekijken het op de lange termijn. Dus geen dingen doen die Google niet will hebben, dan Maar wat langzamer ranken. Maar dat moet natuurlijk iedereen voor zichzelf bepalen, of het het risico waard is.
-
26-08-2014, 21:48 #36
- Berichten
- 48
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Een paar artikel links als afwisseling in jouw link profiel zijn altijd welkom maar niet overdrijven. Artikel links van sites gerelateerd aan jouw site altijd goed.
-
28-08-2014, 15:00 #37
- Berichten
- 174
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Een financiële site ranken enkel op goede content, is om te lachen... Je bent verplicht om aan je linkprofiel te werken of je vindt me ergens terug op pagina 10 en hoger. Tenzij je een Infonu site hebt. Daar komen de links vanzelf toe. Niet dat het niet belangrijk is, maar alleen dat is niet voldoende. En dat komt omdat al die zaken die hierboven vernoemd worden, nog steeds werken, of dat is wat ik geloof.
Een blog die ik had opgestart. Bestaat van 2008. Nog geen enkele pr gekregen, aantal bezoekers laag. Deze heeft 97 post en geen literaire maar waardevolle content. Niets aan linkprofiel gewerkt. Hopeloos. Maar andere gelijkaardige sites met 8 pagina's scoren dan wel hoog. Natuurlijk heeft het nog met tal van andere zaken te maken maar ik bedoel maar. Een basis kennis SEO heb ik ook wel.
Dan nieuw site opgestart. Wat artikels op artikeldirectories, startpagina's, incontent links en van alles en nog wat. Na verloop van tijd PR1 bereikt + inkomsten. Wel heb ik voor mijn linkprofiel enkel sites gebruikt die daadwerkelijk gerelateerd zijn aan mijn site. Werkt het dan niet? Voor mij wel. Hoelang? Dat weet ik niet.
Als ik naar linkprofielen kijk van sites die ranken op pagina 1, hebben deze toch ook een overdosis aan links van startpagina's maar dan wel weer gerelateerd aan de topic. Moesten die een zo negatieve invloed hebben, stonden ze niet op de eerste pagina.
Ook de snelheid van je site is super belangrijk. Vooral als je meer bezoekers wilt wat natuurlijk effect heeft op de positie veronderstel ik. Hoewel ik gemerkt heb dat dus Google adsense je pagina ook serieus kan vertragen.
Ook heb ik steeds meer mobiele bezoekers dus het type website is ook van belang.
Maar ik ben niet te vinden voor artikelsites met PR5 die in een ander leven ergens opgestart waren aan de andere kant van de wereldbol. Ik hou het steeds gerelateerd. Hoewel de verleiding enorm groot is moet ik zeggen.
-
28-08-2014, 18:07 #38
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Het 'nut' van de artikelsites
Goed bezig, Raphaella!
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic