Ik had op een gegeven moment dit aanstaan en ik werd gek van alle mailtjes die ik kreeg (dat is persoonlijk natuurlijk).
-
25-06-2010, 14:57 #31gast14072 Guest
-
25-06-2010, 15:06 #32
Partyverhuur Zeeuws-Vlaanderen
- Berichten
- 1.255
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik had op een gegeven moment dit aanstaan en ik werd gek van alle mailtjes die ik kreeg (dat is persoonlijk natuurlijk).
Ik stuur als ik een topic zie regelmatig een PM naar de TS en zet het niet in het topic en al helemaal niet dat ik de TS een PM heb gestuurd want wat heb jij als lezer daar nu aan....juist helemaal niks.
-
25-06-2010, 15:52 #33
- Berichten
- 1.602
- Lid sinds
- 18 Jaar
Reageren via pm staat er dan vaak bij. Ben ik de enige die dit erg vervelend vindt? Ik krijg dan als snel het idee dat de TS iets te verbergen heeft of bang is zijn dienst publiekelijk toe te lichten. Ook gaat het m.i. in tegen het principe van een forum?Chris, het idee van een forum is toch dat je informatie deelt.
Als een topic goed toegelicht is met alle nodige informatie en de TS sluit deze vind ik dat persoonlijk niet zo erg het is dan overzichtelijk en bij echte interesse kan je een PM sturen.
Is een topic zeer onduidelijk en na het lezen heb je nog geen idee waar het over gaat is het een ander verhaal maar dan kan je dat topic ook links laten liggen want TS is dan niet echt gemotiveerd om iets te verkopen of wat die aanbied is niet helemaal in de haak.
Wat mij persoonlijk veel meer irriteer is als Pietje een topic opent en vervolgs 3 paginas gevuld wordt met "Je hebt PM" "PM verstuurd" en dat soort onzin of dat mij het wat uitmaakt of enige nut heeft dat ik weet dat Pietje een pm heeft ontvangen van Klaasje.
Moet ik dan in dat topic vermelden "Geen PM verstuurd" want daar gaat het dan wel op neerkomen.
-
25-06-2010, 16:37 #34
- Berichten
- 527
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik vind het niet meer dan normaal dat je zelf de mogelijkheid hebt om je eigen topic te sluiten. Er zitten een niet onaanzienlijk aantal mensen hier op het forum (net zoals op andere forums trouwens) die maar wat graag eventuele concurrentie de grond in boren. Ik denk niet dat er iemand problemen mee heeft zijn diensten toe te lichten, maar we weten allemaal hoe snel mensen conclusies trekken.
Wat mij betreft alle lof voor deze mogelijkheid in ieder geval...
-
25-06-2010, 16:56 #35
- Berichten
- 2.392
- Lid sinds
- 17 Jaar
En ik vind dit een heel goed voorbeeld van wat G. Ketels bedoelt: https://www.sitedeals.nl/overige-deal...s-website.html
Tuurlijk, mensen met verstand zullen dit onzin vinden, en dat laat één iemand ook duidelijk merken (No offence, maar dit is gewoon een goed voorbeeld. Er zijn meer van dit soort topics maar nu even niet op de frontpage. Hoop wel dat ik m'n punt duidelijk maak). Maar voor iemand die er de ballen verstand van heeft, is dit een perfecte uitkomst. Dus ja, als ik zo'n topic zou maken, zou ik mijn topic ook sluiten, om de ONZIN reacties te weren.Laatst aangepast door Chris Horeweg : 25-06-2010 om 16:57 Reden: Even duidelijk maken dat dit niet persoonlijk bedoeld is.
-
25-06-2010, 17:17 #36
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
M.i. is het juist goed dat er hier gereageerd wordt? Wat nu als ik de dienst afneem en het blijkt dat er idd templates gebruikt worden zonder reseller rechten? TS krijgt nu de gelegenheid om het uit te leggen en er is niets aan de hand.
En ik vind dit een heel goed voorbeeld van wat G. Ketels bedoelt: https://www.sitedeals.nl/overige-deal...s-website.html
Tuurlijk, mensen met verstand zullen dit onzin vinden, en dat laat één iemand ook duidelijk merken (No offence, maar dit is gewoon een goed voorbeeld. Er zijn meer van dit soort topics maar nu even niet op de frontpage. Hoop wel dat ik m'n punt duidelijk maak). Maar voor iemand die er de ballen verstand van heeft, is dit een perfecte uitkomst. Dus ja, als ik zo'n topic zou maken, zou ik mijn topic ook sluiten, om de ONZIN reacties te weren.
-
25-06-2010, 17:19 #37
- Berichten
- 2.392
- Lid sinds
- 17 Jaar
Het ging mij om een andere reactie, waarin een concurrent wat zei.
Het bericht waar jij het over hebt, is juist een uitstekend voorbeeld inderdaad!
-
25-06-2010, 17:45 #38gast14072 Guest
Er zijn namelijk gewoon mensen die dit niet kunnen maar er wel geld aan uit willen geven, waarom moet je dan iemand anders zijn diensten neerhalen en vervolgens jezelf ook nog gaan promoten?
Hierbij mijn kritische reactie
Wordpress is gratis te downloaden en bij iedere webhoster te installeren, ook wij hebben installatron waardoor het met 1 knop geinstalleerd is, pakketje kost dan maar 21 euro...
-
25-06-2010, 18:27 #39
- Berichten
- 366
- Lid sinds
- 18 Jaar
En dan heb je ook nog eens van die mods die alle negatieve berichten verwijderen en positieve laten staan :S
-
25-06-2010, 18:58 #40
- Berichten
- 349
- Lid sinds
- 15 Jaar
Het is inderdaad een vermindering van de waarde van het nut van SD.. maar wat doe je eraan? Of we zouden met z'n allen de moderators moeten overhalen om de regels wat te 'verbeteren'.
-
25-06-2010, 19:06 #41
Partyverhuur Zeeuws-Vlaanderen
- Berichten
- 1.255
- Lid sinds
- 18 Jaar
Het is inderdaad een vermindering van de waarde van het nut van SD.. maar wat doe je eraan? Of we zouden met z'n allen de moderators moeten overhalen om de regels wat te 'verbeteren'.
-
25-06-2010, 19:45 #42gast14072 Guest
-
25-06-2010, 19:52 #43
Partyverhuur Zeeuws-Vlaanderen
- Berichten
- 1.255
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik voel de rel weer opkomen, wie tipt dit keer GeenStijl?
Moest het alleen even kwijt en waarheid mag gezegd worden vind ik en hoeft ook niet verder op ingegaan te worden hoor.
-
25-06-2010, 19:58 #44
- Berichten
- 1.483
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik heb je onderwerp verplaatst naar het kanaal: SD info
SD info: Voor algemene informatie rond SiteDeals ben je hier op het juiste adres, bemerkingen en ideeën zijn steeds welkom.
-
25-06-2010, 20:03 #45gast14072 GuestIk heb je onderwerp verplaatst naar het kanaal: SD info
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic