Beste ondernemers,
Zelf ben ik sinds 2009 actief als freelance copywriter. Aangezien ik me de komende jaren extra op mijn activiteiten wil richten, ben ik op zoek naar mediabedrijven of tekstbureaus die me een opdracht (freelance of in vast dienstverband) kunnen bieden van 5 tot 20 uur/week. Ervaring is ruimschoots aanwezig, zowel met informatieve (SEO) content als nieuwsartikelen.
Uiteraard heb ik zelf al enkele bedrijven gecontacteerd. Maar ik zou ook graag beroep doen op jullie rijke netwerk.
Ken je bedrijven in deze sector die de moeite waard zijn om te contacteren of heb je als ondernemer interesse om met me in gesprek te gaan? Aarzel niet om me te contacteren via P.M.
Alvast bedankt!
Met vriendelijke groet,
Jonathan L.
- Mediabedrijven en tekstbureaus gezocht i.v.m. samenwerking
-
347 × bekeken sinds 04-08-2014, 13:43 #1
Mediabedrijven en tekstbureaus gezocht i.v.m. samenwerking
Laatst aangepast door Jonathan L. : 04-08-2014 om 15:44
-
In de schijnwerper
Ik ga stoppen met mijn bedrijf - Domeinnamen en WP plugins zijn nog beschikbaarOverige dealsGezocht: Linkopties Installatie / Duurzaamheid / Groen / Energie / WonenOverige dealsAutoriteit links aangeboden | Hoge DR & DA + Duizenden bezoekers. Alle NICHES vrijwelOverige deals1600 linkbuilding links voor slechts €316,-Overige deals
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic