Het lijkt mij dat de "Sitedeals economie" perfect werkt.
Er is immers een vraag en een aanbod en het is vervolgens aan de opdrachtgever om te beslissen of hij voor prijs of kwaliteit gaat, hoewel deze twee soms ook samengaan bij veelbelovende jongeren alhier op het forum.
Overigens neem ik aan dat het gros van de ondernemers op SD, liever in zee gaan met iemand die een btw factuurtje kan schrijven, om hun Btw en IB te drukken...dan kom je veelal toch uit bij iemand van 18 jaar en ouder.
Ik vind overigens wel dat je een minimum leeftijd moet hanteren van 13 jaar om met zijn allen "communicatief compatible" te blijven.
- Sitedeals: minderjarigen weren
-
04-11-2012, 14:21 #121
- Berichten
- 214
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
-
04-11-2012, 14:35 #122
- Berichten
- 375
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Ik heb tot nu toe alleen gelezen en ben terughoudend geweest om te reageren op dit topic, maar ik wil nu toch even mijn mening geven.
Zelf ben ik op mijn dertiende (of veertiende, weet ik niet precies meer) lid geworden. Samen met nog een aantal van die tijd ben ik nog steeds actief hier. Ik snap de reacties niet van sommigen hier: niet elke tiener is hetzelfde. Bekijk voor de grap mijn feedback. Daar zit niets negatiefs tussen. En dan is dit maar een fractie van de mensen waar ik goed zaken mee heb gedaan.
Ja, er zijn kinderen die het verpesten, maar die leren van hun fouten. En aan de andere kant: je gaat een keer het schip in hier; die kinderen leren hun les wel als ze eens flink op hun donder krijgen nadat iemand hun ouders heeft gecontacteerd, en anders gaat het hooguit om een paar tientjes. Hoe verweer je je tegen de rotte appels? Simpel, feedback lezen, duidelijke afspraken maken en pas betalen na levering en controle.
Ik heb absoluut geen begrip voor de leeftijdsbegrenzing.
-
04-11-2012, 14:53 #123
- Berichten
- 2.299
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
-
04-11-2012, 15:00 #124gast13060 Guest
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Het zijn echt niet alleen jongeren die boefjes zijn hoor, er zijn mij ook een aantal volwassenen bekend die de boel belazeren en daarnaast zijn er jongeren waar ik hele goede ervaringen mee heb en die veel voor mij gedaan hebben. De jonge boefjes van nu zijn de oude boefjes van later. . . . en de oude boefjes van nu waren vroeger de jongere boefjes.
Ik zag toevallig vanmorgen nog een advertentie van iemand die grote delen van het concept van mijn websites heeft overgenomen. Zelfs de gebruikte plaatjes hebben nog dezelfde naam als op mijn websites.
Sterker nog. . . . ik heb nog klussen voor hem/haar gedaan begin dit jaar. Ik kan me er verder niet druk over maken. Zolang ikzelf een goed product blijf aanbieden komen de klanten toch wel, ongeacht of een ander goedkoper of duurder is, niet alles draait om geld.
grt, Wim
-
04-11-2012, 17:13 #125
- Berichten
- 792
- Lid sinds
- 19 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Jammer dat SD juist op dit gebied zo voorspelbaar is.
-
08-11-2012, 19:07 #126
- Berichten
- 1.734
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Weet iemand of Jesse al kan reageren?
-
08-11-2012, 19:09 #127
- Berichten
- 792
- Lid sinds
- 19 Jaar
-
08-11-2012, 19:09 #128
- Berichten
- 1.734
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Dan had hij hier wel gereageerd lijkt me.
Een paar dagen terug kon hij nog niet reageren in ieder geval.
En ik gok dat dat ook niet meer verandert.
-
08-11-2012, 19:30 #129
- Berichten
- 130
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Jullie hebben het over 'verpesten' misschien even wakker worden en inzien dat Sitedeals al verpest is door de absurde prijzen hier.
Zo kan je al een design kopen voor € 10, een website laten maken voor € 20 en ga zo maar door. Laatste ontving ik een prive bericht met de vraag of ik een iOS applicatie wilde ontwikkelen voor een paar tientjes. Dit is niet één keer gebeurt maar nu toch wel een stuk of 10 keer. (Zonder te overdrijven)
-
08-11-2012, 20:06 #130
- Berichten
- 452
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Oke, jammer dit.. zover ik heb gelezen alleen maar (laat ik het maar even) "haat-berichten" (noemen)..
Maar niemand die een eventuele oplossing kan bedenken.. Ik ben zelf 15, en ondernemer, en ik vind het juist goed dat jongeren al zo vroeg willen beginnen!
VB:
Bij aanmelding onder de leeftijd van (pak 'm beet) 18, moet je wat van je werken laten zien, qua kwaliteit, en je gemiddelde prijzen vermelden, en dat de jongeren sneller een "tijdelijke/korte" ban krijgen, wanneer ze SD "verpesten", met EXTREEM lage prijzen..
-
08-11-2012, 20:08 #131
- Berichten
- 792
- Lid sinds
- 19 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Oh die heb ik al tig keer aangedragen:
Leeftijd weergeven in het profiel.
Een andere oplossing waarbij je minderjarigen op de een of andere manier zwaarder gaat belasten dan meerderjarigen (door bijvoorbeeld voorbeelden van designs etc. te eisen) dan bevordert dat enkel het opgeven van een valse leeftijd.
Als je mensen gewoon laat zoals ze zijn en de leeftijd in hun profiel stopt dan heeft de opdrachtgever de keuze of hij met een minderjarige de deal wil sluiten ja of nee.
-
09-11-2012, 10:50 #132
- Berichten
- 1.734
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Maar niemand die een eventuele oplossing kan bedenken.. Ik ben zelf 15, en ondernemer, en ik vind het juist goed dat jongeren al zo vroeg willen beginnen!
-
09-11-2012, 10:53 #133
- Berichten
- 2.299
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Lijkt mij beter om een subforum aan te maken voor onbetrouwbare deelnemers. Leeftijd maakt mij niet uit.
Mensen die doen wat ze zeggen te doen scheiden van de mensen die hun afspraken niet nakomen lijkt mij veel beter. Feedbackscore negatief, dan in het subforum.
-
09-11-2012, 11:04 #134
- Berichten
- 119
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Deze 'prijzenoorlog' is al jaren gaande. Niet alleen op dit forum, maar ook lokaal. Zo zie je drukkerijen die failliet gaan vanwege internetdrukkers, de lokale schoenenverkoper besteld een website bij z'n neefje, zijn logo wordt gemaakt met een rondje en een lettertype. Iedereen geeft tegenwoordig korting of 2 voor de prijs van 1. Dat heeft volgens mij niet expliciet met de jeugd te maken, maar een combinatie van steeds meer startende ondernemers(zzp'ers) en de crisis, plus dat de jeugd tegenwoordig op jongere leeftijd instappen dan degene die bijvoorbeeld de internetbubble hebben meegemaakt.
Het is nu eenmaal zo dat de jeugd digitaal wordt opgevoed en daarom sneller de stap maakt om zich in deze branche te gaan begeven, waar ik geen uitzondering van ben (21 jaar). Ik vind het daarom geen slechte stap om de minderjarigen te 'weren' van dit forum. Ten slotte, als je je als minderjarige bij de Kamer van Koophandel wilt inschrijven heb je ook een handtekening van de ouders nodig. Dit is grotendeels tóch een handelsforum.
-
09-11-2012, 11:17 #135
- Berichten
- 452
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Sitedeals: minderjarigen weren
Toch nog genoeg mensen die inderdaad minderjarigen willen weren..
Waarom dan niet minderjarigen alleen toelaten als ze over een KvK nummer beschikken? (BIJVOORBEELD),
En eventueel dat ze overal wel kunnen meekijken/lezen, maar niet kunnen posten, tot ze KvK hebben.
Dan kunnen ze hier wel informatie vinden etc over hoe de start is van het ondernemen (subforum?).
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic