Beste webmasters,
Voor mijn website, draaiend op wordpress, heb ik een vraag.
Op de marktplaats voor website's op Sitedeals zie ik vaak op wordpress draaiende website's waarop automatisch berichten vanaf andere website's op gepost worden.
Hoe werkt dit precies? Werkt dit doormiddel van een plugin, zo ja welke? En mag dit?
Ik hoop dat iemand mij verder kan helpen.
Alvast bedankt.
Mvg,
Joeri v.d. Watering
Mobilejunks.com
- Wordpress automatische posts
-
01-11-2009, 19:35 #1
- Berichten
- 657
- Lid sinds
- 19 Jaar
Wordpress automatische posts
-
-
01-11-2009, 19:40 #2gast Guest
Ik denk dat je RSS/XML bedoeld, deze berichten worden automatisch uitgelezen en dan in de database geplaats meestal. Tegenwoordig hebben alle belangrijke nieuwswebsite's rss feeds.
-
01-11-2009, 19:45 #3
- Berichten
- 37
- Lid sinds
- 17 Jaar
Beste webmasters,
Voor mijn website, draaiend op wordpress, heb ik een vraag.
Op de marktplaats voor website's op Sitedeals zie ik vaak op wordpress draaiende website's waarop automatisch berichten vanaf andere website's op gepost worden.
Hoe werkt dit precies? Werkt dit doormiddel van een plugin, zo ja welke? En mag dit?
Ik hoop dat iemand mij verder kan helpen.
Alvast bedankt.
Mvg,
Joeri v.d. Watering
Mobilejunks.com
-
01-11-2009, 19:48 #4
- Berichten
- 316
- Lid sinds
- 18 Jaar
Al is gekeken bij Extend op Wordpress.org?
-
01-11-2009, 21:41 #5
- Berichten
- 657
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik heb wp-o-matic geinstalleerd. Het werkt wel, alleen nu heb ik geen thumbnail afbeeldingen bij die berichten, plus staat er geen bron bij. Enige idee hoe ik dit kan veranderen? Het gaat om de website http://www.mobilejunks.com
Ik zal is kijken voor extend om te zien wat dat inhoudt.
Aanvullend bericht:
Als ik extend bij wordpress plugins zoek zie ik verschillende plugins maar geen die relevant is met wat ik zoek volgens mij, ik denk dat ik verkeerd zoek?
Als thumbnail plaatje kan ook een algemeen plaatje zijn bijv. van de source waar het vandaan komt, maar geen idee hoe ik dat doe?Laatst aangepast door Joeri v.d. Watering : 01-11-2009 om 21:56 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
02-11-2009, 17:48 #6
- Berichten
- 4.440
- Lid sinds
- 17 Jaar
Probeer feedwordpress eens.
http://wordpress.org/extend/plugins/feedwordpress/
-
05-11-2009, 09:53 #7
- Berichten
- 657
- Lid sinds
- 19 Jaar
Bedankt, maar de WP-O-Matic plugin die ik nu heb werkt ook goed. Het enige wat ik nog moet veranderen is dat er een plaatje van RSS of Mobilejunks komt te staan ipv de foutmelding plus thumbnail pending melding. Ik heb alleen geen idee hoe ik dat kan veranderen. Ik wil namelijk wel de functie behouden dat ik bij een nieuwe posts die ik zelf maak gewoon een thumbnail er zelf bij kan kiezen. En dan anders er gewoon standaard het Mobilejunks logo komt te staan of een RSS logo.
Iemand enig idee hoe ik dat kan doen? Ik kan nergens de afbeelding van thumbnail pending die er nu automatisch staat vinden namelijk, plus wil ik die fout melding bovenop het plaatje weg hebben als er geen thumbnail wordt gekozen..
Bedankt alvast
Aanvullend bericht:
Ik had net ingesteld dat de plugin om de 60 minuten checked of er nieuwe posts zijn, en vanaf nu kan ik niet meer in de admin komen en krijg ik hele tijd laad informatie als ik mobilejunks open.
Als ik in het admin gedeelte wil komen krijg ik de volgende melding:
Processing campaign Letsgomobile (ID: 1)Processing feed LetsGoMobile - Mobile phones (ID: 1)No new postsProcessing campaign IntoMobile (ID: 4)Processing feed IntoMobile - Cell Phone News, Information, and Analysis (ID: 5)No new posts
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ejw/domains/mobilejunks.com/public_html/wp-content/plugins/wp-o-matic/wpomatic.php:375) in /home/ejw/domains/mobilejunks.com/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 865Laatst aangepast door Joeri v.d. Watering : 05-11-2009 om 10:20 Reden: Automatisch samengevoegd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic