Hallo allen,
we zitten met het volgende probleem.
Ik krijg een xml feed aangeleverd voor een webshop deze feed bevat 36000 producten en dat is heel veel.
In deze feed staan producten die niet eens betrekking hebben op de webshop dus die hoef ik ook niet te importeren.
De partij die de feed aanlevert wil of kan niet mij een feed aanleveren met de producten die betrekking hebben op mijn webshop.
Wanneer ik de feed importeer met WP all import dan loopt hij vast bij hosting hebben we alle waardes verhoogt en ook binnen WP.
Heb ook al gekeken naar XML splitter en andere methodes maar als ik de xml feed laad in z'n programma dan loopt het vast want bestand is 65mb groot.
XML feeds van andere partijen werken wel gewoon maar daar zitten maar 200 producten per feed in.
Hier onder printscreen hoe de xml eruit ziet.
En we hebben dus alle waardes verhoogt maar dan werkt die gedeeltelijk maar dan moet je elke keer weer de import button indrukken, en hij importeert op een gegeven moment maar 2 producten per keer en stopt dan weer.
Het zou mooi wezen dat ik alleen de producten uit categorie A en D zou kunnen importen in Wordpress en dus niet alle 36000 ;)
Hoop dat jullie mij kunnen helpen.
Vriendelijke groeten,
Ron
- XML Feed importeren
-
25-07-2020, 09:15 #1
- Berichten
- 410
- Lid sinds
- 10 Jaar
XML Feed importeren
-
In de schijnwerper
Binnen 5 Dagen Online – Compleet en GebruiksklaarFreelance / WerkZeer ervaren programmeur beschikbaar | web, api & appFreelance / WerkSenior Designster - top kwaliteit - 16 uur per week - per maand - 350 euroFreelance / Werk[BELANGRIJK] Festinger Vault - Download 25.000 thema's en pluginsPromotie -
25-07-2020, 09:32 #2
- Berichten
- 1.307
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: XML Feed importeren
GZip gebruiken?
Of het bestand handmatig opdelen?
-
25-07-2020, 10:45 #3
- Berichten
- 357
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: XML Feed importeren
Wp all import heeft een filter methode om secties van de feed uit te sluiten en niet te importeren.
En met een cronjob kun je automatisch de producten elke nacht bijvoorbeeld inladen. Dan hoef je niet te wachten.
-
25-07-2020, 18:45 #4
- Berichten
- 6
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: XML Feed importeren
Hoi Ronnie,
Heb zelf hetzelfde probleem gehad. Ik moet dagelijks +/- 36 feeds importeren van om en nabij de 40.000 producten.
Wat hielp voor mij is om het bestand volledig in te laden en dan in "chunks" te laten verwerken. Zodat de server steeds een beetje op adem kon komen. Hopelijk kan je iemand vinden die dit voor je kan bouwen. Dit is namelijk geen gemakkelijke klus.
*In één adem de gehele feed verwerken lukt niet.
-
26-07-2020, 08:15 #5
- Berichten
- 1.026
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: XML Feed importeren
Heb je hier ook naar gekeken? https://www.wpallimport.com/document...rt-processing/
Hier de juiste instellingen hanteren heeft ons nog wel eens gered
-
26-07-2020, 23:12 #6
- Berichten
- 26
- Lid sinds
- 5 Jaar
Re: XML Feed importeren
Graag ben ik van dienst ik heb internet bureau iwa-groep.nl
Je kan mij appen bellen of mailen.
Contact gegevrns staan op de site.
Mvg Daan iwa-groep
-
27-07-2020, 09:23 #7
- Berichten
- 25
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: XML Feed importeren
Ha,
Ik heb een productfeed import/export systeem. Deze feed kan ik voor je importeren en vervolgens met de gewenste inhoud weer als export aanleveren. Maw. je krijgt van mij een nieuwe download url met daarin de gestripte versie van de feed speciaal voor jou op maat gemaakt. Deze kan je vervolgens wel gebruiken met WP All import. Kosten zijn 49 excl. btw per maand voor het aanbieden van de feed.
Groet,
Marco
-
29-07-2020, 19:07 #8
- Berichten
- 410
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: XML Feed importeren
Hallo Allen,
bedankt allemaal voor jullie reactie zowel hier in het topic als via pm
De tip van Filter methode van Jeffrey V M heeft me op je juiste weg geholpen.
Het probleem zit hem in het downloaden van de afbeeldingen vanaf dropshiping server naar hosting server dat is heel langzaam en daar gaat het op een gegeven moment ook fout.
Hosting meld dat de verbinding traag is en dat hij op een gegeven moment wegvalt bij dropshiping aanbieder.
We hebben ook van andere dropshipping aanbieders xml en csv feeds en daar doet zich dit probleem niet voor.
Wanneer ik de probleem xml of csv feeds hier test bij wp all import site dan wordt er ook gemeld There's a problem with your import file
This XML file has errors and is not valid.
Dropshipping meld dat het goed moet zijn en dat wij de feed zelf maar moeten aanpassen of opdelen! Beetje rare methode van werken ze bieden wat aan maar werkt niet goed.
Dus voor mij is maar een vraag hoe kan ik de afbeeldingen wel juiste downloaden? Zonder dat ik 504 time out krijg en zo.
Met vriendelijke groeten,
Ron
-
30-07-2020, 14:25 #9
- Berichten
- 146
- Lid sinds
- 9 Jaar
Re: XML Feed importeren
Ron,
org in ieder geval dat je de afbeeldingen alleen de eerste keer download. Kijk of je het dan redt (hoe vaak komen er nieuwe producten en hoeveel foto's per product). Het kan ook zijn (niet vaak) dat je de afbeeldingen niet hoeft te downloaden maar direct van de site van je leverancier kunt gebruiken.
IJsbrand
-
30-07-2020, 15:09 #10
- Berichten
- 1.307
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: XML Feed importeren
Je zo ook eerst de foto's van categorie A en D in bulk kunnen downloaden en vervolgens uploaden naar je eigen server/cdn.
In de import kun je de url's aanpassen.
-
11-08-2020, 10:34 #11
- Berichten
- 81
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: XML Feed importeren
Dit is de oplossing je kan zelf alles bepalen
https://acceptance.onlineshopconnector.com
-
12-08-2020, 16:32 #12
- Berichten
- 863
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: XML Feed importeren
Wellicht heb je iets aan https://doeex.com/nl/home/ hiermee kun je feeds optimaliseren en aanpassen en vervolgens in de gewenste feed exporteren.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic