Index bestand staat er en de spelling klopt ook... oude bestanden heb ik overgezet.
Eet smakelijk!
- Foutmelding bij openen website
-
12-04-2015, 16:40 #16
- Berichten
- 1.490
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
-
12-04-2015, 16:40 #17
- Berichten
- 200
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Adriaan, heb je de back-up nog waarmee je eerder op de dag begonnen bent? (Zowel de bestanden van de website als van de database)
Zo ja, zorg er dan eens voor dat je in hetzelfde stadium terecht komt als waarmee je dit topic bent begonnen (even alles verwijderen en terugzetten) en geef dan alleen de map "uploads" eens de rechten 777 via FTP. Wellicht lost dit in één keer het probleem op en zijn alle andere in dit topic genoemde zaken helemaal niet aan de orde. Je bent nu allemaal extra "probleempjes" aan het creëren, dat kan de bedoeling niet zijn denk ik.
-
12-04-2015, 16:47 #18
- Berichten
- 1.490
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Bedankt voor je reactie, M. Zanden.
De back-up heb ik nog ja. De database ook nog. Sowieso staat alles nog op het oude webhostingpakket en ook lokaal is alles opgeslagen. Ik heb dat gedaan, maar dan kom ik weer terecht bij de foutmeldingen. Overdracht van bestanden mislukt nu ook als ik het nog een keer probeer. Snap er niks meer van en val van het ene probleem in het andere...
-
12-04-2015, 17:04 #19
- Berichten
- 200
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Ik wil wel even met je meekijken, ik heb dan alleen wat meer gegevens nodig. Als je deze per P.M. naar mij zou willen toesturen kan ik je hier wellicht wel even mee helpen.
-
12-04-2015, 17:14 #20
- Berichten
- 1.490
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Dank je, je hebt reactie via de PM :)
-
12-04-2015, 18:37 #21
- Berichten
- 95
- Lid sinds
- 19 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
je zou ook ,
1 database backuppen ( in wordpress )
1 testen of ie met de standaard template wel werkt
2 wp opnieuw installeren
3 testen
4 jou template er op zetten
5 jou plugins installeren
6 database dump van stap 1 inporteren
OF
op je host vragen de open dir funcie aantezetten ( open_basedir restriction in effect. )
open_basedir restriction in effect. File(/home/antoxxxxxxs.eu) is not within the allowed path(s): (/home/anxxxx:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in <b>/home/antxxxxmes.eu/public_html/wp-includes/functions.php</b> on line <b>1497</b><br />
-
12-04-2015, 18:48 #22
- Berichten
- 1.454
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Error establishing a database connection
This either means that the username and password information in your wp-config.php file is incorrect or we can't contact the database server at localhost. This could mean your host's database server is down.
- Are you sure you have the correct username and password?
- Are you sure that you have typed the correct hostname?
- Are you sure that the database server is running?
Dit betekent meestal dat er iets in wp-config.php niet juist staat ingesteld. Misschien staan de gegevens van de oude database daar nog in?
Geef dat bestand eens een andere naam, dan even F5 en dan kun je via de WordPress installatie de gegevens opnieuw invullen. Dat wil niet zeggen dat het dan wel meteen werkt, maar de foutmeldingen worden er meestal wel wat duidelijker op.
-
12-04-2015, 19:36 #23gast9732 Guest
Re: Foutmelding bij openen website
Opgeslot:
Upload pad ingesteld,
Bestanden en mappen rechten ingesteld.
wp-config.php stond goed, samen met de rest.
-
12-04-2015, 20:09 #24
- Berichten
- 200
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Rechten op de map wp-content/uploads stonden niet goed waardoor het probleem (uit de openingspost) is ontstaan. Het aanpassen van de path zoals Adriaan in dezelfde post vermeldde heeft de nodige foutmeldingen veroorzaakt.
We hebben één en ander verwijderd en opnieuw geüpload en nagelopen. Vervolgens heb ik alsnog de juiste rechten toegekend aan de map wp-content/uploads en inmiddels werkt de website van Adriaan dan ook weer.
-
12-04-2015, 20:18 #25gast9732 Guest
Re: Foutmelding bij openen website
@M. Zanden?
Echt WAT? Je hebt niks gedaan.
-
12-04-2015, 20:24 #26
- Berichten
- 200
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Wellicht kan Adriaan zelf even reageren. Of je ziet spoken of Adriaan heeft 2 mensen tegelijkertijd aan de oplossing laten werken maar dat lijkt me ook sterk aangezien ik de database e.d. aangemaakt heb met nieuwe gegevens en die bij een ander niet bekend zouden zijn. Bovendien heb ik inmiddels voor dit simpele klusje een positieve feedback van Adriaan mogen ontvangen... dus je stelling "Je hebt niks gedaan" is wat raar en kort door de bocht.
Daarnaast, even offtopic, kom je op deze manier wel erg professioneel over (net als gisteren met die responsive header, ik zal je nog eens helpen als je ergens (https://www.sitedeals.nl/sitechecks/2...ve-slider.html) mee zit, niet dus.)
Hou het gewoon netjes of reageer gewoon niet ok? Doodleuk vertellen dat ik niks gedaan heb terwijl ik net met Adriaan een aantal uren op Skype naar de oplossing heb gezocht (en gevonden) en bovendien nog volledig gratis ook, vind ik niet zo netjes Johnny.Laatst aangepast door M. Zanden : 12-04-2015 om 20:37
-
12-04-2015, 20:58 #27
- Berichten
- 200
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Ik kan helaas mijn vorige bericht niet meer wijzigen en/of aanvullen.
Inmiddels heb ik van Adriaan begrepen dat jij (als verhuizer van de website) wellicht aan de slag bent gegaan op het moment dat ik ook nog bezig was.
Nogmaals, ik heb alle files verwijderd, database opnieuw ingesteld (als je de files niet hebt overschreven zul je zien dat er andere database gegevens in de wp-config.php file staan als je deze even van de server haalt.) Dus het is absoluut niet zo dat ik niks gedaan heb. Die opmerking kwam even verkeerd bij me binnen na zo'n 2 uur gratis hulp te hebben aangeboden, op m'n vrije zondagavond, vandaar mijn reactie.
Bovendien, als jij de map wp-content/uploads/ direct de juiste rechten had gegeven bij het verhuizen van de website was dit alles niet eens nodig geweest. En had Adriaan z'n hele middag en avond aan nuttige zaken kunnen besteden. Maar goed, Adriaan's website werkt nu en dat is waar het mij uiteindelijk om te doen was.
-
12-04-2015, 20:59 #28gast74241 Guest
Re: Foutmelding bij openen website
Wel, het is in elk geval opgelost...
-
12-04-2015, 21:00 #29
- Berichten
- 200
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Foutmelding bij openen website
Helemaal mee eens Rogier, dat was precies de reden dat ik was ingehaakt op het topic.
-
12-04-2015, 21:02 #30gast74241 Guest
Re: Foutmelding bij openen website
Mooi och, op naar het volgende probleem.
Aardig dat je zoveel tijd besteed aan een website van iemand!
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic