Gebruikt hier iemand Wordpress Multisite? (http://codex.wordpress.org/Create_A_Network)
En wat zijn de grootste voordelen hiervan? Ik werk nu met een x aantal losse wordpress installaties, en het worden er steeds meer. Is het mogelijke en zinvil over te stappen naar een multisite installatie?
- Wordpress multi site vraag
-
30-06-2011, 14:13 #1
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Wordpress multi site vraag
-
In de schijnwerper
[BELANGRIJK] Festinger Vault - Download 25.000 thema's en pluginsPromotieIk ga stoppen met mijn bedrijf - Domeinnamen en WP plugins zijn nog beschikbaarOverige dealsKoningsdag kortingsacties!LinkpartnersProduct feed grid V1.7 - Creer een affiliate shop in 2 min - WP plugin - V1.7 NU LIVEPHP scripts -
30-06-2011, 14:37 #2
- Berichten
- 1.263
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wordpress multi site vraag
Ik gebruik MultiSite al enige tijd, vooral handig voor klanten. Kwestie van een 'site' aanmaken en je hebt meteen een clean Wordpress install. Voordeel is dat je alles onder 1 dak hebt, ik kan zo 123 geen nadelen opnoemen. In the end werkt het precies hetzelfde als een 'normale' WP installatie.
-
30-06-2011, 14:53 #3
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Wordpress multi site vraag
Thx Robin,
Ik ben de enige die het netwerk beheert, heeft het behalve een enkele login dan ook nog meer voordelen?
-
30-06-2011, 16:18 #4
- Berichten
- 1.263
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wordpress multi site vraag
Vanuit dit dashboard paneel beheer je alle sites, users, thema's en andere handige opties. Daarnaast is de navigatie fijn (gemakkelijk van het ene WP dashboard naar de andere) en heb je het voordeel dat alles net een 'stapje hoger' is, in example:
Wanneer je een plugin (neem bijv. contact form 7) gebruikt en deze heeft een update nodig, update je hem 1 keer als network admin, en is hij meteen up to date op alle WP websites die onder je netwerk vallen. Daarnaast geldt natuurlijk hetzelfde voor thema's en gebruikers.
Last but not least is het natuurlijk zeer handig dat je met '1 druk op de knop' meteen een clean install van Wordpress aan kan maken (geen gedoe met CHMOD en config files) en daar gebruikers (klanten) en een thema aan kan toewijzen.
Enfin, you should try, het is zeker het proberen waard ;-)
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic