Ik onderzoek de optie om een spelletjes site te beginnen.
Ik zou graag jullie mening horen over de wijze van opzetten van zo'n website. Hoe doen (of deden) jullie dat?
Hebben jullie de spelen via een bedrijf ingekocht? Zo ja, welke bedrijven zijn er en wat zijn jullie ervaringen met hen?
Hadden jullie een eigen database?
En verder do's en dont's van een spelletjes site...
Ik hoef dus geen feedback over het wel of niet starten van een spelletjes site. Alleen over waar moetje op moet letten als je het start.
- Do's en donts van een spelletjes wbsite
-
02-01-2010, 12:59 #1
Rinada Entertainment
- Berichten
- 1.179
- Lid sinds
- 17 Jaar
Do's en donts van een spelletjes wbsite
-
In de schijnwerper
Villaspot.nl: Premium website met sterke autoriteit in de vakantiehuizenbrancheWebsite te koopAffiliate website in de geurkaarsen nicheWebsite te koopE-mailmarketingproject gericht op UK-winacties – Afgelopen maand $300+ inkomstenWebsite te koopGastartikelen plaatsen op échte websites met bezoekers en goede domeinwaarden?!SEO/Linkbuilding -
02-01-2010, 13:10 #2
- Berichten
- 161
- Lid sinds
- 15 Jaar
Je kan net een mijnmaffia.nl website opzetten als iedereen.. maar ik denk dat de mensen daar al genoeg van hebben kom met iets unieks iets wat echt gewoon niemand heeft en maak daar enorm veel reclame mee. en misschien heb je een nieuwe game die niet op alle andere lijkt?
-
02-01-2010, 13:14 #3
- Berichten
- 275
- Lid sinds
- 15 Jaar
Bijv. mijn maffia met dieren. De DO is denk ik Uniek zijn. Er zijn nu zoveel dezelfde games.
-
02-01-2010, 14:04 #4
Rinada Entertainment
- Berichten
- 1.179
- Lid sinds
- 17 Jaar
Badankt voor de reacties.
Hebben jullie ook bedrijven die jullie aanraden?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic