Één van mijn websites is een 4x4 evenementen kalender . Bestaat uit 1 pagina waar een overzicht is van 4x4 evenementen in Europa. Niets schokkends, heel simpel en maar 1 pagina. Updaten doe ik gewoon door de html handmatig aan te passen.
Ik heb een groot aantal vaste bezoekers en met mijn google indexering ben ik tevreden. Al met al niets mis mee.
Echter ik wil wat meer bieden aan mijn bezoekers :
De agenda is het primaire doel, daarnaast wil ik een overzicht van organisaties, een overzicht van 4x4 terreinen in europa, een fotoalbum en een soort van rating van evenementen en terreinen. Eventueel nog een database opbouwen met mailadressen.
Ongeacht de content (ik verwacht hier op dit forum niet zoveel 4x4 liefhebbers ;-) zou ik graag willen weten wat voor technische mogelijkheden er zijn om bovenstaande opties te verwezenlijken. Aangezien het allemaal 'liefde oud papier' werk is wil ik er geen honderden euro's aan besteden. Dus kom niet af met een script van een paar honderd euro want dat zit er niet in.
Aangezien ik graag met wordpress werk dacht ik eraan om dit met wordpress op te zetten.
Iemand ideeën hoe deze plannen om te zetten in een leuke site ?
- Even brainstormen - nieuwe functies voor een website
-
30-08-2009, 13:46 #1
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Even brainstormen - nieuwe functies voor een website
-
30-08-2009, 14:18 #2
- Berichten
- 1.470
- Lid sinds
- 18 Jaar
Alles wat je zojuist omschreven hebt, is mogelijk met wordpess. Dus ik zou zeggen, installeer wordpress en ga ermee aan de slag.
-
30-08-2009, 14:51 #3
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Laatst aangepast door DJC Franse : 11-09-2009 om 09:12
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic