Beste SD'ers,
Gisteren ben ik op een probleem gestuit en ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
Via SD ben ik in contact gekomen met een andere SD'er.
Ik heb een bod gedaan op een layout (gesliced) mbt unlocken van je gsm en dat bod is geaccepteerd.
Nu komt het probleem: Ik heb geen ervaring met sites.
Als voorwaarde had ik gesteld dat de verkoper zou zorgen dat de layout op mijn domein zou komen en natuurlijk dat de betalingen op mijn paypal account aankomen.
Volgens de verkoper moet hij mijn inloggegevens hebben van mijn hoster, domein en paypal account om dit te doen.
Omdat ik geen ervaring heb met sites is het volgens hem echt onmogelijk om uit te leggen hoe dat moet via mail/msn.
Graag zou ik willen horen of dit echt niet anders kan.
Alvast bedankt! (PS: Ik heb nog niet betaald).
- Layout op domein zetten
-
21-08-2009, 19:06 #1
- Berichten
- 56
- Lid sinds
- 15 Jaar
Layout op domein zetten
-
In de schijnwerper
Colocatie aanbieding! - 1U COLO, 1Gbps UPLINK, 25TB TRAFFIC = €29 p/m !HostingVergelijk website|nu al inkomsten|bezoekers|1 maand onlineWebsite te koopServerFIX| 24/7 server beheer | 24/7 NOC | Urgente storingsopvolging | Netwerk beheerFreelance / Werk[BELANGRIJK] Festinger Vault - Download 25.000 thema's en pluginsPromotie -
21-08-2009, 19:08 #2
- Berichten
- 415
- Lid sinds
- 17 Jaar
Het is niet onmogelijk om stap voor stap uit te leggen wat je moet doen maar dit kost wel erg veel tijd.
Als dit aan mij gevraagd zou worden zou ik ook de inlog gegeven willen om het zelf te doen.
Maar geef je paypal gegevens niet! (Ook is het verstandig je wachtwoorden tijdelijk aan te passen en zodra de site online is de wachtwoorden weer terug te zetten, houd er wel rekening mee dat als je site een database gebruikt dat het wachtwoord bij de instellingen ook aangepast moet worden)
Zou je kunnen uitleggen wat je bedoelt met dat de verkoper zou zorgen dat het bedrag op je paypal komt?
-
21-08-2009, 19:14 #3
- Berichten
- 56
- Lid sinds
- 15 Jaar
Het geld dat ik verdien als ik producten verkoop op de site:)
Bedankt voor je reactie, ik hoop dat nog een paar mensen reageren.
-
21-08-2009, 19:36 #4
- Berichten
- 415
- Lid sinds
- 17 Jaar
Als dat klopt dan raad ik je aan te vragen in welk bestand de instellingen staan en de paypal instellingen er zelf in te zetten. Dat is niet meer dan (uit mijn hoofd) 2 woorden aanpassen
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic