Heya.
Ben nu een paar dagen bezig met een blog. Het blog gaat over alles en niks, a.k.a alles wat ik denk dat bezoekers zal trekken. Het is een beetje een experiment, met een ongebruikt domein.
Nou heb ik de laatste dagen veel gekeken bij Google Trends om te kijken wat men (Amerikanen vooral) zoekt en daar heb ik op ingespeeld. Maar ik vroeg me af of het nou juist wel of niet handig is. Mijn domein heeft namelijk geen PR etc, staat nog niet hoog in google, dus vind men mij wel? Aan de andere kant gebruik ik wel de termen waar men op zoekt.
Het meeste traffic komt nu binnen via een of ander cod4 plaatje :S terwijl ik wel met van alles bezig ben (linkruilen, commenten op WP blogs, social bookmarking etc.) Ik wil geen Dutchleader etc. gebruiken.
Aanvullend bericht:
Niemand die hier iets op te zeggen heeft?
- Google Trends
-
13-08-2009, 19:26 #1
- Berichten
- 398
- Lid sinds
- 17 Jaar
Google Trends
Laatst aangepast door Peter : 13-08-2009 om 21:30 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
In de schijnwerper
JPG omzetten naar vectorbestand ? Nu voor 15,95Freelance / WerkHoe Fit Worden (DR28) | Tips voor fitness, krachttraining & meer (275 artikelen)Website te koopGoedkope 10 Gbps Virtual Private Server (VPS) in Nederland (Met PURE NVMe opslag!)HostingServerFIX| 24/7 server beheer | 24/7 NOC | Urgente storingsopvolging | Netwerk beheerFreelance / Werk -
13-08-2009, 22:44 #2
- Berichten
- 1.508
- Lid sinds
- 16 Jaar
Het beste kan je vanaf dat je een trending topic hebt, meteen met vele mensen (een digg exchange team bvb.) het artikel 'diggen'. Zo kan je snel hoog raken op Digg.Com en snel veel bezoekers halen. Het is een manier die ik vaak toepas. Let wel op dat je server er niet te snel uitligt als je hoog komt bij Digg.Com ;)
Mvg
-
13-08-2009, 23:23 #3
- Berichten
- 398
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik heb 60Gb dataverkeer max... Bij wat voor aantallen zou ik me zorgen gaan moeten maken dan? :P
-
14-08-2009, 12:08 #4
- Berichten
- 1.508
- Lid sinds
- 16 Jaar
Een vriend van me, die had een redelijk bekende weblog, en vanaf dat er een trend die bij z'n niche paste postte hij er iets over. Doordat hij toen in m'n digg exchange team zat met een heleboel anderen, kwam z'n artikel plots helemaal bovenaan op Digg.Com en iets later ook hoog in Google. Daardoor heeft z'n server het begeven (wat een groot verlies is als je weet dat je veel kan verdienen met dat gratis verkeer).
Een aantal dagen later, had Google Adsense weer zo'n banner voor een bekende gebeurtenis, WikiPedia stond bovenaan en hij stond #2, ook dan, je kan het al raden heeft z'n server er 3 uren uitgelegen (tot hij een alternatief heeft gevonden).
Zo zie je dat je soms moet opletten ermee, maar voorlopig moet het nog goed genoeg zijn ;)
-
14-08-2009, 12:24 #5
- Berichten
- 398
- Lid sinds
- 17 Jaar
Die exchange groups zijn niet heel makkelijk te vinden volgens mij. Tis een beetje "grijs" heb ik het idee. Heb wel youdigg.me gevonden, waar je voor 2 diggs 1 terugkrijgt ongeveer.
-
14-08-2009, 21:16 #6
- Berichten
- 1.508
- Lid sinds
- 16 Jaar
Mvg
-
14-08-2009, 21:30 #7
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Zeg maar gerust zwart! :) Zodra je gepakt wordt kan je het vergeten met Digg en staat je inkomen weer op 0. Waarom schrijf je geen goede content over iets wat je leuk vindt?. Dat is de enige manier om op lange termijn een stabiel inkomen te genereren. Daarnaast denk ik dat je beter kan schrijven over een specifiek onderwerp. Je maakt het google dan makkelijker om het onderwerp van je site te begrijpen, zodat ze je na enige tijd op dit onderwerp ook beter laten ranken.
-
14-08-2009, 21:54 #8
- Berichten
- 398
- Lid sinds
- 17 Jaar
De opzet van het blog is traffic te trekken en manieren ontdekken hoe je dat bereikt. In principe is het niet de bedoeling om er echt een gevestigd blog oid van te maken.
Ik snap echter wel wat je bedoelt. Ik ga nog eens nadenken over het digg exchange gebeuren.
En over dat inkomen, dat staat nu meestal @ +/- 500 bezoekers per dag ook op 0,00 :(
Toevoeging: Deze is 5 keer gediggt zonder dat ik daar iets voor gedaan heb, 'organic' dus :P
Toevoeging 2: Denk trouwens dat ik inderdaad iets meer lijn in de posts moet leggen. Nog wel steeds over alle onderwerpen, maar met een bepaalde stijl dat mensen misschien de site bookmarken, de feed pakken, de twitter followen of gewoon nog eens terugkomen etc.
Wat trouwens ook redelijk werkt als trafficsource is spotten voor FTD. Je spot voor de members en tegelijkertijd link je naar je eigen website. 1 post heeft me 500+ uniek opgeleverd. :)Laatst aangepast door Peter : 14-08-2009 om 22:01 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
15-08-2009, 08:56 #9
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Dat is jammer idd! Het zou heel goed met de positie en kleur van de ads te maken kunnen hebben. Mag ik de url van het blog weten? Een andere reden kan het soort bezoeker zijn, komt de titel van de post overeen met wat je schrijft? Maw, worden ze misleid of krijgen ze wat je in de titel aangeeft? Wat je aangeeft over ftd klopt natuurlijk wel, maar deze bezoekers zijn denk ik vooral op zoek naar de NZB en zullen snel doorklikken? (dus niet op een ad)
-
15-08-2009, 10:52 #10
- Berichten
- 1.508
- Lid sinds
- 16 Jaar
Dat is jammer idd! Het zou heel goed met de positie en kleur van de ads te maken kunnen hebben. Mag ik de url van het blog weten? Een andere reden kan het soort bezoeker zijn, komt de titel van de post overeen met wat je schrijft? Maw, worden ze misleid of krijgen ze wat je in de titel aangeeft? Wat je aangeeft over ftd klopt natuurlijk wel, maar deze bezoekers zijn denk ik vooral op zoek naar de NZB en zullen snel doorklikken? (dus niet op een ad)
-
15-08-2009, 11:07 #11
- Berichten
- 398
- Lid sinds
- 17 Jaar
@Nico: Correct idd.
@Ralph:
Ik heb gisteren gemerkt dat het ad-balkje onder de posttitel in elke single_post pagina niet werkte, dat heb ik gefixt want anders heb ik alleen dat blok rechts.
De titels van de stukken kloppen wel. Ik probeer wel 'slimme' titels te bedenken maar wel die bij de texten passen.
Qua de bezoekers via FTD, die zijn vooral op zoek naar meer info over de door mij gespotte nzb's. Meestal lezen zij dus alleen de gelinkte post, er zijn een paar bij die nog iets meer pagina's bekeken hebben maar niet heel veel.
Aanvullend bericht:
Iemand tips om een hogere conversie te halen?Laatst aangepast door Peter : 17-08-2009 om 09:45 Reden: Automatisch samengevoegd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic