Beste,
Zo'n 3 maanden geleden een legale licentie van vBulletin aangeschaft. Deze zou een bridge krijgen met een bestaande site maar daar is niks van gekomen. Nu wil ik hem gaan gebruiken als los forum.
Hij is inmiddels geďnstalleerd maar veel dingen zijn mij niet duidelijk (hoe verander je de kleur van een admin bijvoorbeeld? Heb net heel de tijd lopen zoeken zonder resultaat).
Tevens ben ik op zoek naar handige plugins/mooie styles! Dus als je aanraders hebt ontvang ik die ook graag.
Wie mij kan en wil helpen, pm me aub je MSN.
Voor degene die hem kan stylen en grotendeels kan opzetten (wat niet reuze veel is) krijgt uiteraard een vergoeding.
Gr. Nick
- Wie heeft er verstand van vBulletin?
-
21-05-2009, 19:34 #1
- Berichten
- 425
- Lid sinds
- 16 Jaar
Wie heeft er verstand van vBulletin?
-
-
21-05-2009, 19:40 #2
- Berichten
- 1.508
- Lid sinds
- 16 Jaar
De admin blijft altijd dezelfde layout hebben, voor zover ik weet heb ik hem nog nooit zien meeveranderen met de template (zoals dat wel is bij phpBB). Maar het is een standaard, redelijk mooie admin..
Stijlen kan je vinden op vbstyles.com enz. daar staan heel wat mooie tussen :D
Mvg
-
21-05-2009, 19:45 #3
- Berichten
- 425
- Lid sinds
- 16 Jaar
Beste Nico,
Voor het admin menu zijn er aparte styles te vinden. Mijn vraag was hoe je een Administrator bijvoorbeeld vetgedrukt rood maakt. Ik zie dus nergens die optie.
Verder heb ik een Dutch language pack geďnstalleerd, maar die werkt niet naar behoren vind ik. Wie weet er een betere? op Vbulletin.org kon ik zo snel niets vinden.
Bedankt voor je reactie tot zover.
-
21-05-2009, 20:00 #4
- Berichten
- 2.202
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik denk dat je van je admin probleem in style.css kan vinden oid
-
22-05-2009, 15:21 #5
- Berichten
- 425
- Lid sinds
- 16 Jaar
Uiteindelijk heeft iemand me geholpen met die vraag. En zoals ik al verwachte, het kon gewoon in het menu. Weliswaar was die goed verstopt!
Wie een beetje een goed gevoel heeft voor het skinnen van een vbulletin forum (kleuren veranderen) mag zich melden.
-
22-05-2009, 15:30 #6
- Berichten
- 2.202
- Lid sinds
- 16 Jaar
Dat lijkt me wel leuk om te doen, pm me maar
-
22-05-2009, 18:54 #7
- Berichten
- 425
- Lid sinds
- 16 Jaar
Layout is nu helemaal in orde. Maar what the fack, je betaalt €92,- voor zo'n enkele licentie voor 1 jaar, en dan is het forum niet een SEO? Tenzij je een vbSEO koopt voor €149...
Zijn er ook andere manieren (lijkt me wel)? Wie weet ze?
-
22-05-2009, 19:01 #8
- Berichten
- 1.531
- Lid sinds
- 17 Jaar
Er zijn ook genoeg andere manieren, na enkele jaren met vBulletin gewerkt te hebben mag ik me in mijn ogen toch wel iemand noemen met verstand van vBulletin. Je hebt mijn MSN dus je weet me wel te vinden denk ik.
Overigens komt vBulletin 4 binnenkort uit, daar zullen dingen als SEO gelukkig verbeterd zijn :)
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic