Hallo! Ik heb via deze en andere sites al een paar keer een domeinnaam of een complete website overgenomen. Soms krijg je een factuur of je doet een betaling privé.
Maar wat is nu ongeveer een gemiddelde snelheid van de afhandeling verder? Dus stel jouw geld is maandag overgeboekt op zijn / haar rekening. Mag je dan dinsdag al een ZIP verwachten met de website bestanden en/of de verhuizing van het domein? Of is een paar dagen wachten wel redelijk? Of zelfs weken? Wat is een redelijke levertermijn in zo'n geval?
Een andere vraagstelling zou zijn, na hoeveel dagen en na hoeveel contactpogingen zouden alarmbelletjes moeten gaan rinkelen? :)
- Wat is normale snelheid bij overname website
-
21-01-2009, 13:38 #1
- Berichten
- 595
- Lid sinds
- 17 Jaar
Wat is normale snelheid bij overname website
-
-
21-01-2009, 13:47 #2
- Berichten
- 1.041
- Lid sinds
- 17 Jaar
Najah afhankelijk van de extensie van puur het domein kan het enkele dagen duren voordat het domein verhuist is. Dat is dus niet erg afhankelijk van de verkoper, zolang hij maar wel bevestigd dat het domein verhuist moet worden. Als hij dit niet goedkeurt duurt het natuurlijk alleen maar langer.
-
21-01-2009, 13:49 #3
- Berichten
- 595
- Lid sinds
- 17 Jaar
Bedankt... maar dat bedoel ik niet helemaal. Laten we het verhuizen dan even buiten beschouwing laten.
Het sturen van de website zelf dan. Betaling is binnen, gelijk de ZIP sturen? Of binnen een weekje? Wat is dan een beetje "normaal" zeg maar?
-
21-01-2009, 14:01 #4
- Berichten
- 2.392
- Lid sinds
- 17 Jaar
Meestal vraag ik om een bewijs van betaling, zodra deze binnen is stuur ik ofwel het domein door, als er een website achter hangt stuur ik de bestanden door.
Als ze me geen bewijs kunnen versturen/ik vertrouw de betaling niet, wacht ik totdat ik het zie staan op mijn bankrekening.
Dus zodra ik de betaling heb ontvangen, stuur ik het gelijk door. Wel zo netjes lijkt me..
-
21-01-2009, 14:01 #5
- Berichten
- 1.036
- Lid sinds
- 17 Jaar
gelijk.. lijkt me.. zodra jij je geld heb betaald en het komt op de ander zijn rekening dan is het jouwn bezit..
-
21-01-2009, 14:27 #6
- Berichten
- 787
- Lid sinds
- 17 Jaar
Off topic:
Chris,
Ik dwaal een beetje af eerlijk gezegd, maar betalingsbewijs zegt helemaal niets, zitten vervalsingen tussen, dus gewoon netjes wachten totdat het op je rekening staat, eerder niet toesturen.
Nu weer ontopic:
Maar normaal gesproken direct na betaling toesturen, dan lever je tenminste een goede service.
Zorgen maken na een paar weken.
Maar als je na koop totaal geen reactie krijgt wel wat eerder zorgen maken.
-
21-01-2009, 14:31 #7
- Berichten
- 181
- Lid sinds
- 18 Jaar
Als degene in goed contact met je blijft komt het vaak wel goed. Ik heb ooit 1 keer een slechte ervaring gehad, 1,5 jaar geleden ofzo. Ik transfer meestal gewoon meteen de domeinnamen door zodra ik de info heb waar het naartoe moet. En altijd komt er ook wel wat geld terug ;)
-
21-01-2009, 20:01 #8
- Berichten
- 1.602
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik heb websites gekocht/verkocht, waarbij alles binnen 20 minuten geregeld was, maar ook wel eens een paar weken. Hangt van het bedrag af, van de persoon, de website, domeinextensie..
enz..
-
21-01-2009, 20:18 #9
- Berichten
- 1.531
- Lid sinds
- 17 Jaar
Het hangt vooral ervan af hoeveel haast de koper er zelf bij heeft. Ik heb al eens een site gehad waarbij ik meteen nadat de betaling binnen was dezelfde dag alles geregelt heb. (incl domeintransferaanvragen goedgekeurt etc, overzetten op zijn/haar host). Nu bijvoorbeeld bij eentje duurt het wat langer aangezien de koper er niet echt haast bij heeft ;)
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic