Beste leden,
Ik ben enkele tijd op zoek naar een ticketswap script, waarbij mensen tickets kunnen verkopen waar anderen weer tickets van kunnen kopen. Kennen jullie een script die dit mogelijk maakt, wellicht dat er een soortgelijke script te koop is, zo niet hebben jullie enig idee hoe ik dit kan realiseren door bijv api's etc van ticketverkoop sites te integreren zodat de website herkent of de tickets valid zijn of niet?
Alvast dank!
- Ticketswap script gezocht
-
04-02-2022, 21:18 #1
- Berichten
- 22
- Lid sinds
- 8 Jaar
Ticketswap script gezocht
-
-
07-02-2022, 14:41 #2
- Berichten
- 67
- Lid sinds
- 3 Jaar
Re: Ticketswap script gezocht
Afhankelijk van je budget is dit ook wel te ontwikkelen, ik heb zelf ook een project op de plank liggen met eventueel een soortgelijke doelstelling. Stuur anders even een PM met een eventueel budget.
-
07-02-2022, 14:54 #3
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 9 Jaar
Re: Ticketswap script gezocht
Verwacht niet dat er een standaard script is inclusief de wens met een API koppeling met ticketaanbieders. Met name die API is een dingetje wat veelal niet openbaar beschikbaar is en wat je dus dmv een overeenkomst/direct contact met deze ticketproviders moet sluiten. En dat doen ze niet zomaar 1 2 3.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic