Ik heb wat advies nodig omdat ik ergens niet helemaal uitkom. Ik heb op mijn website 100.000+ pagina’s die mij dagelijks ongeveer 50 bezoekers opleveren. Deze pagina’s zijn nodig voor de bedrijven die mijn website bezoeken en zou er eigenlijk ook wel op willen ranken.
Het probleem is wel dat deze pagina’s geen content hebben wat Google graag wilt hebben. Voor mijn gevoel vallen ze onder low content en zie ik in GWT de laatste weken ook het aantal geïndexeerde pagina’s enorm dalen met 100+ per dag. Vind het wat vreemd dat Google dit zo bepaalt want mijn website is niet op content gericht. Heb hiervoor wel een blog wat rankt maar misschien hierdoor ook wat achter blijft.
Nu wil ik weten wat jij zou doen bij de pagina’s hieronder qua meta (no-index,follow) of misschien dat ik ze zelfs nog beter kan verbergen en ze pas zichtbaar zijn als bedrijven zijn ingelogd.
1. Aanvragen overzicht pagina 1. https://goo.gl/cVUZgE
(deze zijn nodig voor de bedrijven om snel per regio te kunnen reageren)
100.000+ pagina’s
2. Aanvragen overzicht pagina 2,3,4,5,enz …. https://goo.gl/rqpDOX
(Ik gebruik hier wel rel="next" & rel="prev")
100.000+ pagina’s
3. Info pagina van een aanvraag +- 30.000. https://goo.gl/efoY57
4. Bedrijf meer info pagina. https://goo.gl/7nhdtH
(Hier betalen bedrijven voor die reageren)
Het zou me echt helpen als ik hier wat advies in zou krijgen en zal dat dan doorvoeren indien nodig.
- Wat zou jij doen i.v.m. de meta no-index, follow ?
-
22-04-2016, 07:49 #1
- Berichten
- 1.583
- Lid sinds
- 16 Jaar
Wat zou jij doen i.v.m. de meta no-index, follow ?
-
-
22-04-2016, 10:58 #2
- Berichten
- 224
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Wat zou jij doen i.v.m. de meta no-index, follow ?
Ik denk dat Google best wel begrijpt wat voor soort site het is. En grote websites hoeven echt niet altijd overal top content te hebben. Net als forums bijvoorbeeld, waar je site wel een beetje op lijkt. Ik zou het gewoon zo het zo laten en me op het blog richten.
-
22-04-2016, 12:09 #3
- Berichten
- 2.299
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wat zou jij doen i.v.m. de meta no-index, follow ?
Ik zou alles wat gesloten is op noindex-nofollow zetten en tevens die pagina's in de sitemap een lagere prioriteit geven.
-
22-04-2016, 12:10 #4
- Berichten
- 1.583
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Wat zou jij doen i.v.m. de meta no-index, follow ?
die prio is wel slim in de sitemap.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic