Een WYSIWYG editor is een stukje programma dat al het werk van HTML en CSS voor je doet. Het reageer vak op SiteDeals is een WYSIWYG editor.
- Hoe het beste beginnen met website bouwen?
-
11-08-2015, 19:11 #31
- Berichten
- 1.410
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Hoe het beste beginnen met website bouwen?
-
11-08-2015, 19:13 #32
- Berichten
- 605
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Hoe het beste beginnen met website bouwen?
Chiel, ik heb helaas geen skype.
-
11-08-2015, 19:14 #33
- Berichten
- 1.290
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Hoe het beste beginnen met website bouwen?
Geen punt, maar die tutorial die daar staat is zeer outdated. Het geeft wel weer hoe je dingen doet.
Maar er worden tags gebruikt die je gewoon niet meer moet gebruiken.
Als je echt een tutorial wil volgen raad ik deze aan: https://www.codecademy.com/tracks/web
-
11-08-2015, 19:18 #34
- Berichten
- 1.410
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Hoe het beste beginnen met website bouwen?
Debby, Codeschool is een leuke manier om het te leren. https://www.codeschool.com/courses/f...nd-foundations. Je leert het doodmiddel van leuke filmpjes en oefeningen. De eerste paar lessen zijn gratis en daarmee kun je zien of het wat voor je is.
Als eerste opdracht maak je een simpele recepten website.
-
11-08-2015, 19:21 #35
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Hoe het beste beginnen met website bouwen?
Is dit bijvoorbeeld een website waar het goed uitgelegd wordt? Als ik HTML "onder de knie" heb, ga ik wel verder met de andere talen zoals CSS.
Wat betreft HTML en CSS: vroeger werd ook alle opmaak van een website met HTML gemaakt. Tegenwoordig gebruiken we HTML alleen om de content in de pagina te krijgen en gebruiken we CSS (Cascading Style Sheets, in de volksmond 'stylesheet' oftewel stijlblad) voor de opmaak. Je kunt eerst HTML leren maar zonder CSS kun je er niet veel mee. Gelukkig is de basis van zowel HTML als CSS redelijk eenvoudig.
-
11-08-2015, 19:51 #36
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Hoe het beste beginnen met website bouwen?
Wij hebben jarenlang opleidingen gegeven mbt. programmeren en grootste denkfout die de meeste beginners maken is om html/css (en in beperkte mate ook javascript) te zien als een programmeertaal. De 2de fout is dat je niet goed voor ogen hebben wat het verschil tussen een webSITE en een webAPPLICATE is. Een website kun je perfect in html/css/js in elkaar knutselen.
Buiten het feit dat je een paar 'woordjes' (html/css syntax) en 'methodieken' (css) moet leren om daadwerkelijk die website in je browser te kunnen bezoeken, gebruik je voor dat deel ook een totaal ander deel van je hersens voor. Je design kennis bepaalt hier voor bijna 90% of je een mooie site krijgt of niet.
Zodra je website met een backend in bv. php, .net, python of whatever gaat praten, dan heb je het over een webAPPLICATIE en daar komen veel andere dingen bij kijken. Zou je zelf met php aan de slag willen (wat een voor de hand liggende keuze is omdat het gewoon veel gebruik wordt en er dus ook veel voorbeelden en documentatie voorhanden zijn) dan sla je eigenlijk een heel ander pad in en zul je (om goed te worden) moeten beschikken over sterke analytische vaardigheden, een goed probleemoplossend vermogen en vooral veel ervaring (een ander woord voor op je bek gaan en een andere oplossing kiezen).
CMS pakketten zoals o.a. WordPress nemen je beide gebieden een hoop werk uit handen, maar het nadeel daarvan is direct dat je niet leert hoe het onder de motorkap werkt. Je leert werken met een pakket en misschien kun je er op zijn tijd leuke sites mee bouwen, je leert geen websites/apps bouwen.
Zoals iemand al eerder riep... als je echt kunt programmeren... dan ben je god in de digitale wereld en kun je alles maken wat je wilt, in elke taal wat je wilt (een andere taal is niet meer dan een paar extra woordjes leren dan). Maar met 10 jaar websites bouwen in WordPress, Joomla, Drupal of whatever, zul je nooit een programmeur worden. Helaas maar het is niet anders.
Het leuke voor iedereen is... als je maar goed genoeg bent in hetgeen je verkoopt, kun je goed geld verdienen. Of dat nu in WordPress knutselen is, programmeren van wacky spul, design van topsites of databasemanagement/hosting :)
-
11-08-2015, 20:25 #37
- Berichten
- 1.290
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Hoe het beste beginnen met website bouwen?
Zeker mee eens, het is zeker handig om ook te weten hoe het onder de motorkap werkt. Echter werk ik toch met WordPress en kan ik ook overweg met PHP. Puur omdat het zo uitgebreid is.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic