Voor een nieuw op te starten project ben ik op zoek naar vijf betrouwbare beta-testers. Het systeem dat getest dient te worden is voor 80% klaar en ready to be tested. De bedoeling is dat je een account aanmaakt en de verschillende functionaliteiten van het systeem onderwerpt aan een scherpe test.
Voordat je lukraak gaat testen zal ik vragen om bestaande content binnen het systeem met rust te laten, dit om overlast voor de huidige gebruikers zo gering mogelijk te houden.
- Beta testers nodig - 5 stuks
-
03-06-2015, 18:57 #1
- Berichten
- 1.139
- Lid sinds
- 19 Jaar
Beta testers nodig - 5 stuks
-
In de schijnwerper
ZwangerschapInWeken.nl DA10 - Zwangerschapskalender - Calculator - Veel contentWebsite te koopRestaurantErvaring.nl - DA10 - Uit 2016Domein te koopProduct feed grid V1.7 - Creer een affiliate shop in 2 min - WP plugin - V1.7 NU LIVEPHP scriptsIk ga stoppen met mijn bedrijf - Domeinnamen en WP plugins zijn nog beschikbaarOverige deals -
03-06-2015, 21:58 #2
- Berichten
- 980
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Beta testers nodig - 5 stuks
Wat voor systeem is het? Mits het aansluit bij mijn interessen/vakgebied wil ik wel even kritisch kijken. Pm mag.
-
03-06-2015, 23:25 #3
- Berichten
- 1.410
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Beta testers nodig - 5 stuks
De omschrijving is nogal summier... Wat voor testers heb je nodig en wat voor baten hebben zij.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic