Je moet eerst kijken of je site traag is op de server of traag in de browser. In de browser kan vaak komen doordat er veel javascripts e.d. van remote sites worden geladen. Aan de serverkant kan het veel oorzaken hebben, maar 1 die ik net al zag was dat pingdom gewoon geen reactie kreeg van je dns servers. (Die overigens beide in hetzelfde subnet zitten wat sowieso al een crappy manier van dns beheren is)
In principe worden dns queries gecached, dus of het er 1 of 10 zijn is niet zo spannend. Het wordt wel spannend als dns soms geen reactie geeft en de TTL van de dns records laag staat.
- Wat maakt mijn website zo extreem traag?
-
11-03-2015, 15:41 #16
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Wat maakt mijn website zo extreem traag?
-
11-03-2015, 21:42 #17gast74241 Guest
Re: Wat maakt mijn website zo extreem traag?
Als je Wordpress draait en iets doet aan caching, desnoods middels Wordfence, kan je vertragende plugins uitschakelen en een thema nemen dat snel laadt.
De rest ligt bij je host. SSD hosting, varnish, etc...
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic