Hey,
Ik vroeg mij af wat de nadelen zijn van een domeinnaam te nemen bij een andere provider dan de web hosting.
Waar zit het verschil in prijs in bij het registreren van een domeinnaam?
Groeten
Thomas
- voor en nadelen domeinnaam bij andere provider dan hosting
-
17-03-2014, 12:02 #1
- Berichten
- 156
- Lid sinds
- 14 Jaar
voor en nadelen domeinnaam bij andere provider dan hosting
-
In de schijnwerper
Linkvada.com Linkbuilding Platform: Direct Linkbuilden op 77.000+ premium domeinenLinkpartners(Premium) Hoge DA Backlink | DR 95 | RD 4,2 MiljoenAdvertentieruimteSenior Designster - top kwaliteit - 16 uur per week - per maand - 350 euroFreelance / Werk1600 linkbuilding links voor slechts €316,-Overige deals -
17-03-2014, 12:12 #2
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: voor en nadelen domeinnaam bij andere provider dan hosting
Je hebt er iets meer werk aan om de domeinnaam aan de hosting te 'koppelen'. Verder zijn er ook voordelen: als je domeinen onderbrengt bij bijvoorbeeld Transip waar de meeste webmasters wel een account hebben, is de verkoop en overdracht van een domeinnaam een stukje makkelijker.
Verder kan het in prijs zo € 5 euro per domein schelen, met een leuk aantal domeinen scheelt dat dan aardig in de centjes.
-
17-03-2014, 12:16 #3
- Berichten
- 156
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: voor en nadelen domeinnaam bij andere provider dan hosting
Het koppelen is geen probleem.
Hoe zit het met uptime? Stel ik heb een domeinnaam bij X en hosting bij Y. Ligt mijn website dan plat als er problemen zijn bij X of zit dit ergens centraal zodat dit niet uitmaakt?
-
17-03-2014, 12:54 #4
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: voor en nadelen domeinnaam bij andere provider dan hosting
In principe... als je de hostingonderdelen (domein en hosting) verdeelt over 2 partijen heb je gewoon 2 keer zoveel kans op storingen.
Je domein zonder hosting zal niet werken en je hosting zonder dat het domein resolved zal ook niet werken tenslotte.
-
17-03-2014, 13:12 #5
- Berichten
- 72
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: voor en nadelen domeinnaam bij andere provider dan hosting
Ik heb mijn domeinnamen ook bij verschillende webhosters. Nadeel is dat het snel onoverzichtelijk word en een voordeel is dat je zo goedkoop domeinnamen kunt registreren bij verschillende acties van verschillende hosters. Ik verander alleen de name servers naar de servers van mijn hosting en klaar is kees. Ook bij het overnemen van domeinnamen is het handig als je een account hebt bij verschillende webhosters.
-
17-03-2014, 13:15 #6
- Berichten
- 156
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: voor en nadelen domeinnaam bij andere provider dan hosting
Ja, hier was ik al bang voor. Gebeurt het veel dat de domeinnaam niet resolved?
-
17-03-2014, 13:27 #7
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: voor en nadelen domeinnaam bij andere provider dan hosting
Maar omdat dns servers met elkaar synchen, kan er natuurlijk altijd eens iets fout gaan. Maar met een beetje lange TTL kan de impact van een dns storing vaak klein zijn en alleen nieuwe bezoekers die in de laatste 24 uur de site nog niet bezocht hebben een probleem geven.
Het bij 1 partij houden (als je niet bij een budget partij gaat zitten) kan natuurlijk vaak wel handiger zijn. Bij een probleem kan die partij dan zowel de hosting als de dns issues aanpakken. Dat is handiger dan een mail terug krijgen van 'daarvoor moet je bij je domeinboer zijn of daar kunnen we je niet bij helpen'.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic