Ik wil een website vertalen naar het Duits. Zijn er nog andere opties dan Google vertaler?
- Website vertalen opties?
-
05-12-2013, 13:06 #1
- Berichten
- 104
- Lid sinds
- 13 Jaar
Website vertalen opties?
-
In de schijnwerper
Websitedown.nl - Controleren of jou of andere websites online of offline zijnWebsite te koopErvaren webdeveloper biedt zijn diensten aan voor weinig.Freelance / WerkPopi.nl | Linkbuilding Platform| 14.000+ MogelijkhedenLinkpartners[BELANGRIJK] Festinger Vault - Download 25.000 thema's en pluginsPromotie -
05-12-2013, 13:09 #2
- Berichten
- 79
- Lid sinds
- 11 Jaar
Re: Website vertalen opties?
Laten vertaal door een vertaal bureau. Ik zag laatst nog een topic voorbij komen waarin iemand dit aanbied.
-
05-12-2013, 13:14 #3
- Berichten
- 104
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Website vertalen opties?
Ja dat doe ik misschien uiteindelijk wel maar ik zoek voor nu een andere optie dan een vertaalbureau. Ik hoop dat iemand iets beters weet dan Google vertaler of een ander alternatief.
-
05-12-2013, 13:23 #4
- Berichten
- 242
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Website vertalen opties?
Hallo Robert,
Ik heb je een berichtje gestuurd, ik kan je van dienst zijn.
Groet,
Olaf
-
08-01-2014, 11:16 #5
- Berichten
- 20
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Website vertalen opties?
Beste Robert,
Machinevertalingen zijn nog verre van perfect. Het laten verbeteren van de fouten in een dergelijke vertaling is kostbaarder dan de tekst laten vertalen door een professionele native vertaler. Daarnaast is het eindresultaat van een vertaling gedaan door een professional ook vele malen beter wanneer het bijvoorbeeld gaat om de vindbaarheid via Google (SEO), de leesbaarheid (komt niet als vertaald over) en ga zo maar door.
Mocht je nog meer informatie/advies nodig hebben, neem dan gerust contact op.
Met vriendelijke groet,
Hans van Dort
-
08-01-2014, 11:22 #6
- Berichten
- 1.410
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Website vertalen opties?
Pak eens een Duitse website en haal deze eens door een Google Translate heen om het om te zetten naar het Nederlands.
Lees de tekst eens door en kijk dan eens of jij die website zou gebruiken. Ik denk dat je je eigen glazen in gooit.
-
08-01-2014, 14:08 #7
- Berichten
- 104
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Website vertalen opties?
Daar hebben jullie gelijk in Hans en Wilbert. Dat Google niet perfect is ben ik van op de hoogte. Hoopte alleen op iets beters. Ik ga de tekst door een Duitser laten maken, dit lijkt me dan de beste oplossing.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic