Hallo,
Ik ben een tijdje geleden begonnen met een grootschalig script bestemd voor latere verkoop. Om het al wat vorm te geven heb ik een simpel template gemaakt en dit wordt gratis meegeleverd bij aankoop. Mijn vraag is nu, gebruik ik best een templateparser of verwerk ik al de html/css in de php code.
Graag jullie mening hierover.
Mvg,
Wouter Nuyts
- Templateparser of niet?
-
07-02-2008, 11:56 #1
- Berichten
- 10
- Lid sinds
- 18 Jaar
Templateparser of niet?
-
In de schijnwerper
mooie domeinnamen te koop zoals: trappen.nl hypotheekakte.nl vloerenoutlet.nlDomein te koopHandmatige linkbuilding nodig? Wij regelen het betrouwbaar en effectief!Freelance / WerkKinderscooter.nl | Webshop met EMD - DropshipmentWebsite te koopAangeboden: WISEPIM SEO Product data verrijking en AI PIM voor o.a. Shopify, MagentoSEO/Linkbuilding -
07-02-2008, 15:37 #2
- Berichten
- 1.331
- Lid sinds
- 19 Jaar
Template parser, overduidelijk! Anders moet je bij het veranderen van layout door je hele code spitten, dat heeft totaal geen zin. Voor mij is het antwoord op deze vraag zo duidelijk als wat: Template parser.
-
13-02-2008, 10:11 #3
- Berichten
- 137
- Lid sinds
- 17 Jaar
Inderdaad, zeker een template paser gebruiken! Zelf ben ik heel tevreden van Smarty.
-
13-02-2008, 10:51 #4
- Berichten
- 620
- Lid sinds
- 18 Jaar
Template parser. Stukken beter.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic