Beste SD'ers,
Na een aantal maanden wat hoger in google te hebben gestaan ben ik ineens erg flink gedaald waar ik erg van baal. Ik zou graag mijn website willen uitbreiden en weten wat ik er allemaal nog beter aan kan doen. Hebben jullie nog tips of toevoegende waardes aan de website?
Het gaat om de volgende website: Klik hier
Het liefst wil ik dus meer bezoekers, en misschien nog wat meer aan de uitstraling doen.
Met vriendelijke groeten,
SvenB
- Dalende bezoekers, Help!
-
18-02-2013, 20:47 #1
- Berichten
- 510
- Lid sinds
- 12 Jaar
Dalende bezoekers, Help!
-
In de schijnwerper
YouTube kanaal bijna 98.000 abonnees 1,8 miljoen viewsWebsite te koopZwangerschapInWeken.nl DA10 - Zwangerschapskalender - Calculator - Veel contentWebsite te koopHoge affiliate-inkomsten! Word een hostslim-partner 20% terugkerende inkomsten!HostingGezocht linkpartners en blogs DA20+ TF20+ | Ruil en Koop | Diverse branchesLinkpartners -
18-02-2013, 20:53 #2gast654 Guest
Re: Dalende bezoekers, Help!
Ik zou eens wat teksten gaan toevoegen, anders ziet google dit als 1 van de 10000.
-
18-02-2013, 20:53 #3
- Berichten
- 510
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Dalende bezoekers, Help!
Oke dankje, helpt hierbij een duidelijke tekst per product? Of is een goede tekst op de homepage effectiever?
-
18-02-2013, 20:56 #4gast654 Guest
Re: Dalende bezoekers, Help!
Een duidelijke tekst op de homepage is zeker aan te bevelen, maar ook unieke teksten bij de producten, zijn zeker geen overbodige luxe, want je wilt je onderscheiden van de rest , toch ?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic