Ik ben het ermee eens dat je met goede content een authority site op kunt bouwen en wanneer dat het geval is dan zullen je artikelen ook beter gaan ranken in Google en heb je dus weinig backlinks nodig, maar dat mensen naar je gaan linken dat gebeurd in de praktijk niet veel.
Kwalitatieve backlinks ervoor dat je de concurrentie aan kunt in competitieve niches anders lukt het je niet snel om zoals onze klant op #2 te ranken op b.v. "online adverteren".
Een referentie van een kwalitatieve gerelateerde site/artikel/categorie is nu eenmaal erg waardevol en daarmee kom je hoger in Google.
Onze werkwijze is heel simpel.
Bij Simple Seo zorgen we ervoor dat we meedenken met onze klanten.
We kijken dus niet naar "Quick Win" opties voor ons maar willen een relatie met de klant aangaan voor de lange termijn.
Hierbij kijken we dus naar de gerelateerde "commerciële buyer keywords" waarmee we de site van onze klant snel (relatief weinig concurrentie en bij voorkeur al enige ranking resultaten) in de top 3 van Google kunnen krijgen.
De top 3 ontvangt verreweg het overgrote deel van alle klikresultaten. Posities na de 1e pagina doen er bijna niet meer toe.
Uiteraard is het van belang dat de website van de klant na de on-site optimalisatie en backlink ronde genoeg bezoekers ontvangt en dat de conversiewaarde groot genoeg is om de investering terug te kunnen verdienen.
Voor bijvoorbeeld een webshop in eenvoudige producten met een lage conversiewaarde en lage potentiële zoekvolumes is het investeren in handmatige linkbuilding vaak gewoonweg niet rendabel genoeg.
Dit komt omdat de totale conversiewaarde dan lager is dan de totale investering.
Bij Simple Seo zullen we ten allen tijden meedenken met de klant en van tevoren waarschuwen wanneer we verwachten dat de investering zich niet zal terugverdienen.
Uiteraard zullen we dan waar mogelijk met andere oplossingen komen. Ons doel is dat uiteindelijk beiden partijen tevreden zijn zodat we ook een goede review mogen verwachten wat weer vertrouwen geeft aan toekomstige potentiële klanten.
Bij Simple Seo mikken we ons vooral op bedrijven die een goede conversiewaarde hebben en stellen hier ons unieke netwerk aan PR 2 t/m 5 sites voor beschikbaar.
De sites uit ons netwerk zijn volledig uniek geoptimaliseerd en gehost op verschillende Nederlandse C-classen IP adressen.
Veel van de door ons gepubliceerde artikelen ranken daarom ook goed in Google en vaak in de top 10 voor interessante zoekwoorden.
Deze link verwijzingen spelen dus niet alleen goede linkwaarde door naar de sites van onze klanten maar leveren ook aardig wat click throughs en dus bezoekers op.
Alleen met een dergelijke kwalitatieve opstelling in combinatie met een gevarieerd natuurlijk opgebouwd link profiel is het mogelijk om echte concurrentie aan te kunnen wat u ook kunt zien aan de resultaten uit ons portfolio en de reviews van tevreden klanten.
Meer informatie over onze werkwijzen en resultaten vindt u op onze site.
- Beste linkbuilder op sitedeals?
-
12-07-2013, 11:47 #91
- Berichten
- 513
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
-
12-07-2013, 13:52 #92
- Berichten
- 236
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Wouter, wat is de toegevoegde waarde van die pageranks volgens jou?
https://www.google.nl/search?q=why+p...n't+matter
Mijn advies is dan ook om zo ver mogelijk uit de buurt te blijven van link builders en SEO bedrijven die met populaire termen als 'pagerank' gaan gooien. Zoek een bedrijf dat hamert op goede content en jou wil helpen met het schrijven daarvan (dat is op dit moment het belangrijkste waar Google naar kijkt).Laatst aangepast door Joey Prijs : 12-07-2013 om 14:03
-
12-07-2013, 14:06 #93
- Berichten
- 493
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
https://www.sitedeals.nl/promotie/234...g-net-sex.html
Stan Smulders is veruit de beste op het gebied van linkbuilding ! Zeker een aanrader !
Mvg,
Jacques
-
12-07-2013, 14:11 #94
- Berichten
- 1.152
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Wouter, wat is de toegevoegde waarde van die pageranks volgens jou?
https://www.google.nl/search?q=why+p...n't+matter
Mijn advies is dan ook om zo ver mogelijk uit de buurt te blijven van link builders en SEO bedrijven die met populaire termen als 'pagerank' gaan gooien. Zoek een bedrijf dat hamert op goede content en jou wil helpen met het schrijven daarvan (dat is op dit moment het belangrijkste waar Google naar kijkt).
-
12-07-2013, 15:03 #95
- Berichten
- 430
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Tot nu toe hebben wij zo goed als niets gedaan aan link ruil of plaatsen hiervan. Toch hebben wij een zeer druk bezochte website met daaraan gekoppeld een webwinkel. Natuurlijk kijken ook wij wat te kunnen doen om meer bezoekers te krijgen. Dit doen wij om op bepaalde forums te reageren. eigen Twitter en bezoekers met vragen zo snel mogelijk antwoord te geven.
Of dit berichtje wat bijdraagt weet ik niet maar zo werken wij tot nu toe.
Uiteraard willen ook wij nog meer bezoeker trekken en meer verkoop genereren hieruit.
-
12-07-2013, 15:08 #96
- Berichten
- 236
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Met alleen content zul je er ook niet komen, hoe goed je content ook is. Als je tenminste bezig bent in een concurrerende markt:) Je gaat mij niet vertellen dat je bijvoorbeeld in de verzekering, casino, geld lenen, korting, kleding of soortgelijke branche boven in komt met alleen content.
Even een voorbeeld van wat je tegenwoordig veel ziet gebeuren.
Webshop X verkoopt schoenen voor dames, heren en kinderen. De eigenaar van Webshop X zet naast zijn webshop nog 3 andere sites op; schoenenvoordames.nl, schoenenvoorheren.nl en schoenenvoorkinderen.nl. Vervolgens gaat de eigenaar van Webshop X die 3 websites gebruiken om de producten uit Webshop X aan te prijzen. Vaak gebeurd dit in de vorm van informatieve (en dit is key) blogposts met daaronder (of waar dan ook) een aantal social media buttons. Het idee hierachter is dat mensen het artikel gaan delen, waardoor anderen -gratis- jou links verspreiden (richt je dan voornamelijk op Google+ en Twitter).
Mensen zetten dus steeds vaker een eigen netwerk op om kwalitatieve (nogmaals; dit is key) artikelen/links te verspreiden. Erg slim, want vergeet niet dat een hoop mensen eerst research gaan doen voor ze iets kopen. Nu hoor ik je denken; "hoe komen bezoekers dan op die 3 losse sites terecht?". Hier komt dan eindelijk het stukje link building kijken; ze gaan opzoek naar topic's waarin hun onderwerp word besproken en referen subtiel naar hun blog-post (persoonA vraagt op het grote vakantie-forum wat de beste wandelschoenen zijn bijvoorbeeld). Ze gaan opzoek naar Tweets en reageren daar op. Zodra je links gaat kopen, koop ze dan op een website die je zelf zou bezoeken, alles draait immers om de bezoeker.
Dit word content marketing genoemd en is op enorm veel manieren toepasbaar. Het komt er basically op neer dat je informatie gratis weggeeft. Volgens velen is dit SEO anno 2013 en het heeft in mijn ogen een aantal voordelen:
1. Je hebt alles zelf in de hand.
2. Je bent meteen bezig met een stukje klantenbinding, marketing, user experience etc.
3. Het is een stuk goedkoper.
Content marketing: In my opinion, content marketing is the new link building. Earn recognition, social spread, and backlinks by giving away valuable information for free. Excellent content has high audience value and points readers to other resources via cocitation. Video is an excellent form of content marketing that is still under-utilized by small businesses. And newsjacking is an emerging form of content marketing that specifically targets hot news topics for viral spread.Laatst aangepast door Joey Prijs : 12-07-2013 om 15:22
-
12-07-2013, 18:15 #97
- Berichten
- 104
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Ik zie de toegevoegde waarde van linkbuilden wel. Als een soort van kers op de taart. Content en site structuur zal altijd leidend zijn maar backlinks kunnen wel dat laatste setje geven.
Mochten er linkbuilders zijn die interesse hebben om voor mij op projectbasis te werken stuur mij dan een kort cv met wat je kan, wat je aanbiedt en recente opdrachten als referentie.
-
17-07-2013, 18:07 #98
- Berichten
- 513
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Sites met hoge PageRank worden over het algemeen meer indexeert. Het zegt niks over de rankings van een site en dus ook weinig over de link waarde die de sites doorspelen. Tevens is PageRank makkelijk te "gamen" dus staar je er niet blind op. Andere factoren waar je op kunt letten zijn:
- Relevantie
- On page optimalisatie
- Refering domains
- Domain Authority
- Citation & Trust Flow
Nomaals onze blog artikelen ranken vaak op de eerste pagina en spelen dus goede linkwaarde door anders krijgen we deze resultaten niet.
-
11-01-2015, 01:08 #99
- Berichten
- 1.490
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
https://www.sitedeals.nl/promotie/234...g-net-sex.html
Stan Smulders is veruit de beste op het gebied van linkbuilding ! Zeker een aanrader !
Mvg,
Jacques
-
11-01-2015, 01:21 #100
- Berichten
- 762
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Waarom haal je zoveel oude Topics boven, van 1-2 jaar geleden heeft totaal geen zin.
-
11-01-2015, 19:33 #101
- Berichten
- 1.454
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Waarom heb je hen dan geen negatieve feedback gegeven? En heb je nu een partij gevonden die wel goede resultaten behaalt?
-
11-01-2015, 21:18 #102
- Berichten
- 54
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Je krijt zo maar een slechte feedback terug als je een negatief feedback geeft
-
11-01-2015, 21:31 #103
- Berichten
- 1.490
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Daarom laten velen negatieve feedback achterwege en kunnen oplichters, rommelaars en prutsers gewoon door blijven gaan. Dat in combinatie met de huissponsoren Versio en Get Indexed die volop reclame mogen maken voor hun producten... Get Indexed is al als een kaartenhuis in elkaar gedonderd en Versio is zo ongeveer vaker offline dan online. Ik val in herhaling, maar neem daar dan nog eens bij dat je in deals hier vaak te maken krijgt met mensen die afspraken niet nakomen, toezeggingen doen die ze niet van plan zijn na te komen of gewoon prutswerk leveren, terwijl je geen negatieve feedback ziet bij die lui.
Jammer van een leuke site als SD.Laatst aangepast door Adriaan van der Mee : 11-01-2015 om 21:38
-
11-01-2015, 21:43 #104
- Berichten
- 1.454
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Nou ja, Sander, Mayar en Roger zijn vrij actieve leden op SD, ik heb niet het idee dat zij onterecht "wraakfeedback" zullen gaan plaatsen.
Dat is overigens maar een indruk hoor, ik ken geen van allen persoonlijk en heb ook nooit zaken met hen gedaan. Maar om nu zomaar een aantal namen te gaan noemen in een topic vind ik ook niet echt fair, zeker zonder enige vorm van toelichting...
-
11-01-2015, 22:44 #105
- Berichten
- 863
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Beste linkbuilder op sitedeals?
Interessant topic alleen is het vaak zo dat het goedkoop tot gratis moet en mensen er niets voor over hebben.
Tags voor dit bericht
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic