Ey allemaal,
Ik heb een klein probleempje. Voor Va(ff)navond.tv wou ik ook enkele internationale varianten. Vana(ff)vondoptv.be is daar een van. Maar in tegenstelling tot de Nederlandse variant wil deze niet van de grond komen?
In Nederland krijgen we op e-mails die we sturen naar websites met onze website over het algemeen vrij snel een (bijna altijd positieve) reactie. In België krijgen we meestal pas na lange tijd of helemaal nooit een reactie.
Het terugkeerpercentage ligt echter wel bijna even hoog als in Nederland (daar 40%, hier 38%). Het is dus niet zo dat ze de website hier maar niks vinden.
Een andere reden zou kunnen zijn dat de domeinnaam langer is: in Nederland hebben we echter een .tv-extensie wat ook vrij onbekend is onder de gemiddelde consument. De domein is dus ook niet echt ingewikkelder.
Waar o waar kan dit aan liggen? Waarom hebben we hier na een maand slechts een kwart van de bezoekers dan het aantal wat we in Nederland na een maand hadden?
Overigens is het bekend dat de Belgische markt gewoon kleiner is, maar zou ik daarbuiten misschien ook op een andere manier moeten mailen of wat?
Groeten,
Michiel.
P.S. Die '(ff)' die ik tussen de URL's heb gezet is zodat bezoekers dit topic niet vinden, vind ik niet nodig namelijk :-D.
P.P.S. Heb jij een weblog of een andere website waar jij ons met een mooi tekstje erbij kan promoten, dan graag een PM! Ik heb altijd interesse in mooie advertentieplekken.
- Belgische variant website komt níet van de grond
-
23-11-2007, 18:39 #1
- Berichten
- 1.281
- Lid sinds
- 18 Jaar
Belgische variant website komt níet van de grond
-
-
23-11-2007, 19:18 #2
- Berichten
- 1.013
- Lid sinds
- 18 Jaar
..ik ben geen marketingspecialist maar hou hier rekening mee.
1. De vlaamse markt is maar 1/3 van de nederlandse (5milj.)
2. Procentueel gezien surfen er nog eens 20% vlamingen minder dan in Nederland
3. Google geeft 227 backlinks voor van(ff)avond.tv en 10 voor van(ff)avontoptv.be?, zoek de grotere jongerencommunity's op in vlaanderen (zattevrienden.be ed.)
-
23-11-2007, 19:22 #3
- Berichten
- 1.281
- Lid sinds
- 18 Jaar
Met o.a. ZatteVrienden.be al contact gehad, maar voor m'n gevoel hebben de groteren daar een redelijke monopoliepositie en is er moeilijk een mooie vermelding te krijgen zonder fortuinen kwijt te raken...
Inderdaad zijn meer backlinks erg belangrijk, maar dat is nou zo moeilijk in België...
-
24-11-2007, 12:52 #4
- Berichten
- 204
- Lid sinds
- 18 Jaar
Een aantal mogelijke redenen:
- URL vind ik inderdaad iets te lang.
- Er zijn misschien veel betere alternatieven? Kijk bv eens naar http://tvgids.be/Tvprogrammas.aspx, hier heb je veel meer overzicht + veel meer (realtime) informatie
- Tegenwoordig hebben veel mensen in Vlaanderen digitale of satteliet TV waarbij je een realtime TV gids op je TV scherm hebt.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic