Helemaal mee eens Maurice. En jongens nog veel Succes gewenst!
- Hulp bij website stop pedofilie
-
09-11-2007, 13:14 #121
- Berichten
- 673
- Lid sinds
- 18 Jaar
-
09-11-2007, 13:41 #122gast3627 Guest
Graag wil ik namens Cortana ook een steentje bijdragen aan dit initiatief. Wat is er nog nodig? Dan zal ik kijken wat wij kunnen betekenen.
-
09-11-2007, 16:50 #123
- Berichten
- 73
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik zag op de site volgende tekst staan:
"Het team is dus nog dringend op zoek naar mensen die willen helpen met het ontwerpen van de promotie artikelen."
Ik stel mij bij deze beschikbaar
-
10-11-2007, 12:45 #124
- Berichten
- 954
- Lid sinds
- 18 Jaar
Hier ben ik het toch echt niet mee eens. Pedofilie is zoiets als homofilie. Pedo's voelen zich gewoon aangetrokken tot kinderen, en echt niet iedereen heeft daadwerkelijk seks met jongere kinderen, integendeel.
Dus inprincipe kun je wel spreken van verkeerde pedofielen en over pedofielen die niet verkeerd zijn.
Origineel gepost door Tom V
"verkeerde pedofielen" bestaan niet, pedo's zijn altijd verkeerd!
-
11-11-2007, 23:11 #125
Justcreative Media
- Berichten
- 320
- Lid sinds
- 19 Jaar
Hoe staat het ervoor met de website?
-
11-11-2007, 23:26 #126
- Berichten
- 954
- Lid sinds
- 18 Jaar
Inderdaad, ik ben ook zeer benieuwd! In welk stadium zitten jullie?
-
11-11-2007, 23:37 #127
- Berichten
- 318
- Lid sinds
- 18 Jaar
ja kunnen we al wat zien ??
-
12-11-2007, 07:24 #128
- Berichten
- 234
- Lid sinds
- 18 Jaar
Beste,
Wij zijn op dit moment al in een heel ver stadium. De scripter is de laatste hand aan het leggen aan de website. De site zal dan ook deze week online komen.
Nogmaals harstikke bedankt voor jullie inzet allemaal! Zonder de hulp van iedereen waren wij met z'n allen niet zover gekomen!
Mvg Dave Penders
-
12-11-2007, 21:56 #129
- Berichten
- 99
- Lid sinds
- 17 Jaar
Is er eigenlijk een mogelijkheid voor dit forum/site offline te halen. Door de regering of zoiets. Want zij overtreden volgens mij toch wel enkele wetten of niet?
-
12-11-2007, 22:05 #130deleted Guest
huh? kun je dat nader verwoorden F Hoste?
-
12-11-2007, 22:09 #131
- Berichten
- 99
- Lid sinds
- 17 Jaar
Was op de site van martijn aan het zoeken op inbreuken en kwam op dit:
http://www.martijn.org/cgi-bin/yabb2...num=1187019069
Die persoon in kwestie verkoopt zichzelf letterlijk en is maar 17. En dit zal waarschijnlijk ook het engiste niet zijn wat er daar opstaat. Het moet toch zijn dat er hier op een of andere manier wetten worden overtreden om toch maar dit vervloekte forum offline te halen.
-
12-11-2007, 22:10 #132
- Berichten
- 839
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik denk dat Dhr. Hoste bedoeld dat dit gewone mensen zijn die een stap ondernemen in een toch wel cruciaal punt op dit moment. Jullie zijn gewone mensen proberen met één knip de pedofilie te stoppen (titel verkeerd gekozen!?). Dat de regering zich vragen gaat stellen of misschien wel zelf aan jullie deur komt te staan van: ben jij wel geen pedofiel, want zoals tspreekwoord zegt bij ons:
de grootste homo-hater is zelf home!
de grootste pedofiel-hater is zelf pedofiel
Snap je het verband?
-
13-11-2007, 19:50 #133
- Berichten
- 113
- Lid sinds
- 17 Jaar
Begrijp me niet verkeerd, gruwelijk zieke mensen zijn het. Maar waarom actie ondernemen als het om Amalia gaat? Ik vind een meisje van 4 uit bijvoorbeeld een sloppenwijk in Rotterdam net zo erg!! Alles aanpakken! Ik snap uberhaupt niet dat er een pedoforum mag zijn. Allemaal oppakken en ophangen die lui, zieke geesten. Hoop wel dat het een succes wordt, maar niet gaan promoten met Amalia, want bij veel mensen komt de koninklijke famillie de strot uit, ik vind dat iedereen gelijk is. Succes met de website! Verder goed initiatief!
-
13-11-2007, 21:55 #134
- Berichten
- 839
- Lid sinds
- 19 Jaar
Groot gelijk Nijman, niet alleen koninklijke mogen in het nieuws komen! Ook gedupeerde sociaal verwaarsloosde moeten een kans krijgen.
-
13-11-2007, 23:28 #135
- Berichten
- 234
- Lid sinds
- 18 Jaar
@ G Nijman en Tom:
Niet verkeerd bedoeld maar als jullie goed hadden gelezen, is amalia de druppel die de emmer deed overlopen juist vanwege het feit:
Als het konikrijk erop staat mag het niet en ontstaat er een hoop commotie, maar wat wij proberen te bereiken, zoals eerder aangegeven in een post, om het voor geheel Nederland onder de aandacht te brengen. Dus dat juist de burger er steun aan heeft.
Ik vind het net zo erg als een kind van een nederlandse burger erop staat dan wanneer iemand van het koninkrijk erop staat. Ik vind het gewoon niet juist dat niet alleen kinderen op dergelijke website vermeld worden met foto's maar ook in het dagelijks leven worden misbruikt.
Het is dus zoals eerder gezegd, pedofilie is een gevoel, maar wat men met het gevoel doet is het verkeerde aan dit verhaal. Een pedofiel wat zich laat "helpen" is op de goede weg, deze persoon kiest er dus voor om kinderen geen leed toe te brengen. Maar pedofielen die een stap verder gaan en dus wel hun gevoelens proberen lust te laten vieren vind ik verkeerd. Het gaat dus niet erom om pedofielen zwart te maken, maar dat de regering hun ook betere hulp gaat aanbieden. Zodat beter voorkomen word dat kinderen lastig gevallen worden.
Dus de petitie is niet bedoeld om pedofielen in een zwarte kast te duwen. Het is dus bedoeld om de kinderen te beschermen door ervoor te zorgen dat regering strenger op treed, en probeert de pedofielen beter te helpen waardoor leed voorkomen kan worden.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic