Hallo,
Na allerlei berichten erover gelezen te hebben.. is het nu uiteindelijk mij ook overkomen.. mijn google adsense account is geblokkeerd. Ik was tot nu toe juist zeer tevreden over adsense aangezien ik al min of meer sinds het begin al een publishers account had (+4 jaar?), altijd keurig op tijd betaald werd en nog nooit eerder problemen ermee heb gehad.
Even voor de duidelijkheid: Ik heb mijn bezoekers nooit aangemoedigd om op de ads te klikken en/of zelf op de één of een andere manier sabotage gepleegd, maar toch word ik al snel door Google als de schuldige aangemerkt...
Ik vind het zelf echt zeer vervelend dat het bedrag wat ik nog betaald zou krijgen (min of meer 200 euro) nu gelijk weg is. Maar zelfs meer dan dat, ik vind het van Google's kant zeer oneerlijk dat ze gelijk één partij zonder uitleg of wat dan ook als 'schuldige' aanmerken zonder mij een kans te geven om mijzelf te verdedigen en dat na al die jaren dat ik er als publisher zit.
Ik ben dan nu ook op zoek naar een andere advertising dienst waar:
- Je account niet zo snel geblokkeerd wordt/Je een redelijke kans hebt om jezelf te verdedigen.
- De pay rates min of meer gelijk zijn aan die van Google.
- Uitbetalingen plaats vinden via bank of paypal.
- Geen irritante popups, popunders of wat dan ook geforceerd worden.
- Er meerdere sites tot je account toegevoegd kunnen worden.
- Nederlandstalige maar ook Engelstalige sites geaccepteerd worden.
- Optioneel: Advertenties op de bezoeker afgestemd worden.
Ik zou dan jullie ook graag om jullie advies willen vragen. Wat zouden jullie mij (uit eigen ervaring) kunnen aanraden?
Bij voorbaat dank!
- Alternatieven voor Adsense
-
14-03-2012, 23:47 #1
- Berichten
- 455
- Lid sinds
- 17 Jaar
Alternatieven voor Adsense
-
-
14-03-2012, 23:50 #2
- Berichten
- 1.055
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Alternatieven voor Adsense
Kijk anders hier even naar KLIK
-
15-03-2012, 00:15 #3
- Berichten
- 455
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Alternatieven voor Adsense
Beste Wesley,
Bedankt voor de link! Ik hoop toch dat er wat leden hier zijn die misschien alsnog iets specifieks weten, anders moet ik maar even DigitalPoint proberen (ze hebben het daar altijd over meerdere advertentieprogramma's.. wie weet)
Ik zit er nu ook serieus aan te denken om onderzoek te doen naar het opstarten van een eigen dienst.
-
15-03-2012, 00:39 #4
- Berichten
- 1.137
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Alternatieven voor Adsense
Ik ken addynamo.com.
-
15-03-2012, 00:53 #5
- Berichten
- 11.597
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Alternatieven voor Adsense
Erg balen Güney. Ik leef met je mee.
Waarom zijn er nou geen partijen zoals bijvoorbeeld Tradetracker, Daisycon en Zanox die de handen ineenslaan en zo'n dienst opzetten? Zij hebben de klanten en de gebruikers, voeg het samen en je kunt in elk geval de strijd aangaan. Ik begrijp het echt niet.
-
15-03-2012, 01:04 #6
- Berichten
- 455
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Alternatieven voor Adsense
Beste Joél,
Bedankt! Ik denk dat dat ook de grootste struikelblok is, een voldoende hoeveelheid adverteerders & publishers hebben om zo een dienst op te kunnen starten. Daarnaast komt erbij kijken dat de concurrentie (zoals Google o.a.) een groot deel van de markt al in zijn bezit heeft :(.
-
15-03-2012, 07:06 #7
- Berichten
- 1.734
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Alternatieven voor Adsense
Ik werk nu met addynamo maar ben er niet tevreden over. Verdient zeer slecht. Vergelijkenis is 30 euro bij Adsense en hierzo net 2 euro.
-
15-03-2012, 13:25 #8
- Berichten
- 1.137
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Alternatieven voor Adsense
Ik snap ook niet dat Facebook zoiets maakt. Dit bedrijf bezit over duizenden, misschien wel miljoenen gegevens van mensen uit de hele wereld, wat ze delen via hun prikbord, welke Facebook apps ze gebruiken etc.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic