Hallo!
Ik zoek iemand die net als ik wat tijd over heeft en zin heeft in een projectje. Ik zit zelf te denken aan een forum, omdat dat op een gegevens moment minder moeite kost om bij te houden. Onderwerp maakt me weinig uit, ik kan overal slap over ouwehoeren:).
Ik heb nog wel een domeintje liggen dat daarvoor geschikt kan zijn, aeroxscooters.nl, al is dat wel een specifiek onderwerp.
- Wie doet er mee?
-
17-08-2010, 13:02 #1
- Berichten
- 614
- Lid sinds
- 15 Jaar
Wie doet er mee?
-
In de schijnwerper
Ervaren tekstschrijver voor uiteenlopende schrijfklussenFreelance / WerkTe Koop Lastminute website met potentie en inkomsten.Website te koopZzp schrijvers gezocht - doorlopende opdracht linkbuilding artikelen (geen bureaus)Freelance / Werkwegens beëindiging bedrijf beschikbaar | HappyHuisdier.nl DA13 - DR16Website te koop -
17-08-2010, 13:07 #2
- Berichten
- 73
- Lid sinds
- 14 Jaar
Ik denk dat je iets uitgebreider onderwerp moet nemen.
Scooters in het algemeen zodat iedereen zijn/haar vragen daar kwijt kunnen?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic