Hoi,
Ik heb een mooie website,
maar ben nog niet zeker wat ik ermee ga doen.
Ik wil peilen of er bij jullie voor dit domein goede,
commercieel interessante ideen leven die je
met mij en anderen wil delen.
Alvast bedankt voor je reactie.
Het gaatom truc.nl
- idee gezocht voor LLLL.nl site
-
19-06-2010, 19:18 #1Hugo Hanssen Guest
idee gezocht voor LLLL.nl site
-
-
19-06-2010, 19:20 #2
- Berichten
- 925
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik denk niet dat mensen hun waardevolle ideeen zomaar ter beschikking stellen.
-
19-06-2010, 19:23 #3Hugo Hanssen Guest
Jammer dat je daar zo negatief over bent,
een goed idee is een goed idee.
Als je wat wil worden moet je risico's nemen.
Ik heb een domein met mogelijkheden en wellicht iemand die in kan stappen.
Ik kan ook een talentenjacht beginnen, maar eerlijk delen lijkt mij fair.
-
19-06-2010, 19:26 #4
- Berichten
- 211
- Lid sinds
- 15 Jaar
Nou, als iemand jou dat mooie idee vertelt, en jij er daarna mee vandoor gaat, is niet echt fair lijkt me.
-
19-06-2010, 19:32 #5Hugo Hanssen Guest
-
19-06-2010, 19:47 #6
- Berichten
- 1.137
- Lid sinds
- 15 Jaar
Er wordt namelijk zo snel iemands idee gestolen, ook als je zegt ik ga xxxx.nl registreren, ze zijn er als de kippen bij en proberen iemand flink een oor aan te naaien om goed geld te verdienen d.m.v het domein aan die persoon aan te bieden.
Ik maak altijd eerst zelf m'n idee voordat ik het laat beoordelen door iemand, is het uit eindelijk toch niets, dan verkoop ik het gewoon.
-
19-06-2010, 19:53 #7Hugo Hanssen Guest
Ik denk dat hier een slot op kan want zitten jullie je nou allemaal idee-loos te vervelen of leeft er nog wat creativiteit? Stop je vingers anders in je mond zeurkous.
Je geeft geen antwoord op de vraag!!
-
19-06-2010, 19:53 #8gast14072 Guest
Ik heb hier nog genoeg concepten liggen, maar die vertel ik echt niet iedereen zitten namelijk genoeg unieke concepten tussen. Niet iedereen gaat natuurlijk jou zijn concept vertellen, we weten niet eens wie je bent, wat voor domein je hebt, welke doelgroep je interessant lijkt, etc.
Wie ben je, wat doe je en waarom jij?
-
19-06-2010, 20:02 #9Hugo Hanssen Guest
het lijkt wel ruzie maken zo.
Ik stel een vraag en krijg een heel forum met paranoïde jojo's over me heen.
ga je ergens anders vervelen.
-
19-06-2010, 20:06 #10
- Berichten
- 211
- Lid sinds
- 15 Jaar
Wij zijn geen jongeren forum. Dit is een forum voor serieuze particulieren & bedrijven, niet voor herrieschoppers zoals jij. Wij willen gerust ideeën beschikbaar stellen, maar als je 0 dagen actief bent op sitedeals, niks vertelt over jezelf en wat je wilt bereiken etc, houd het op ;)
-
19-06-2010, 20:13 #11gast14072 GuestWij zijn geen jongeren forum. Dit is een forum voor serieuze particulieren & bedrijven, niet voor herrieschoppers zoals jij. Wij willen gerust ideeën beschikbaar stellen, maar als je 0 dagen actief bent op sitedeals, niks vertelt over jezelf en wat je wilt bereiken etc, houd het op ;)
In ieder geval, ik als bedrijf zou inderdaad zoals ik hierboven ook al zei nooit zomaar mijn concepten weggeven. Zelfs niet als ik er niets mee deed.
Waarom moeten wij iets aan jou geven topic starter? Wie ben jij, wat kun jij en wat wil je ermee bereiken? Waarom zouden wij jou kiezen en niet dat grote bedrijf wat het ook succesvol kan maken en er veel geld voor neerlegt. Heb je al eerder successen behaald met concepten?
-
19-06-2010, 20:14 #12Hugo Hanssen Guest
Ik herhaal:
herrieschoppers zoals ik
en
dan houdt het op
Ja heel serieus, nou vast.
het wachten is op een bezoek van het atoomagentschap want ik schijn het tot op atoomnivo verkeerd te doen. Lees mijn bericht nou even voor je typt.
-
19-06-2010, 20:14 #13
- Berichten
- 211
- Lid sinds
- 15 Jaar
Hidde, je neemt me de woorden uit de mond ;)
-
19-06-2010, 20:15 #14
- Berichten
- 352
- Lid sinds
- 16 Jaar
Wat voor idee heb je zelf al in gedachten?
(...)
Zie je wel.. dat ga je toch ook niet zomaar posten op een openbaar forum?
-
19-06-2010, 20:20 #15gast14072 Guest
Ik denk dat de topic starter niet begrijpt dat het verzinnen van concepten en het uitwerken ervan erg veel tijd en moeite kost als je een succesvol concept wilt hebben (of juist wel aangezien hij er geen kan verzinnen).
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic