Verkocht
- Webian.nl - Websitemaken concept
-
743 × bekeken sinds 23-01-2010, 19:57 #1
Webian.nl - Websitemaken concept
Laatst aangepast door Tim E : 28-02-2011 om 20:50
-
-
23-01-2010, 20:11 #2
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik zie het inderdaad. Klein verbeterpuntje, lijkt me geen probleem! Zal het even met de scripter overleggen, die is vast en zeker bereid het binnen 1 minuut op te lossen. Maargoed, opmerkingen of verbeterpunten kunnen per PM worden toegestuurd, ik wil het topic graag schoon houden.
-
24-01-2010, 09:56 #3
- Berichten
- 55
- Lid sinds
- 17 Jaar
Hoi Tim,
Paar vragen:
- de keuze lay-outs heb je die zelf vormgegeven of zijn dit gratis templates verkrijgbaar op het net?
- een aangemaakt website kun je die exporteren naar je eigen domein, of wordt alles als een subdomein op webian geplaatst?
Vriendelijke groeten,
Erica
-
24-01-2010, 10:25 #4
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 19 Jaar
Hallo Erica,
De antwoorden op de vragen zijn als volgt:
- De layouts waar de bezoekers uit kunnen kiezen zijn gratis templates. Er zit bij de verkoop ook een kleine handleiding hoe gratis templates gemakkelijk kunnen worden toegevoegd aan het systeem.
- De websites krijgen inderdaad een subdomein op webian. Het is tot op heden nog niet mogelijk om bijvoorbeeld door te linken naar een eigen .nl domein. Dit zat overigens wel in mijn update list die ik door tijdgebrek en andere project interesses verloren heb.
Mochten er nog vragen zijn, dan beantwoord ik deze uiteraard graag.
Website is verkocht!Laatst aangepast door Tim E : 24-01-2010 om 11:46
-
24-01-2010, 16:47 #5
- Berichten
- 1.092
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hoe kan de site verkocht zijn?
Ik heb geen biedingen gezien.
rare zaak.
als dit de manier is om een site met veiling te verkopen.........
-
24-01-2010, 17:02 #6
- Berichten
- 327
- Lid sinds
- 17 Jaar
-
24-01-2010, 17:04 #7
- Berichten
- 1.092
- Lid sinds
- 16 Jaar
is het dan niet normaal om te melden dat de buynow geboden is en dat de veiling daardoor geeindigd is?
dan is er duidelijkheid. nu is het gissen of dit het geval is.
vind dit zo een rare manier, maar dat is mijn mening
-
24-01-2010, 17:31 #8
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 19 Jaar
Website zou enkel verkocht kunnen zijn voor de buynow, wat duidelijk vermeld staat in het topic, dat er een buynow aanwezig is. Als deze per PM of via een andere weg geboden wordt, wordt de site vanzelfsprekend aan deze persoon verkocht omdat het de buynow is. Om duidelijk te scheppen, de buynow is geboden. Topic is dan ook gesloten bij deze.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic