Ik wellicht ook wel! Heb je op MSN...
- time2kill.nl | 1xxxbez/dag | 800€ inkomsten/mnd
-
16-03-2007, 13:11 #16
- Berichten
- 413
- Lid sinds
- 19 Jaar
-
19-03-2007, 18:16 #17
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 18 Jaar
Hey,
ik ben een ex speler van time2kill.nl
Ik heb deze veiling even gelezen en heb een aantal leugens ondekt van David Candreva.
De site is door hem uit de lucht gegaan omdat hij zich niet onder controle kon houden en doneerde aan een speler die niet aan de top stond om daar wel te komen, omdat hij de nummer 1 het niet gunde het spel te winnen.(op msn heeft David dit toegegeven)
Ook is daarom Kevin Poland nu opnieuw begonnen om de site weer goed in orde te krijgen.
Nou zou ik het een erg vuil truukje vinden als nu wel zijn site werd verkocht.
En Kevin die heeft de prijs wel overhandigt aan de persoon die heeft gewonnen.
Dus ik weet niet of jullie david wel moeten vertrouwen.
Mvg ex time2kill speler
-
19-03-2007, 18:28 #18
- Berichten
- 915
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik heb zelf ook al meerdere vervelende ervaringen met David, dus.....
-
19-03-2007, 18:30 #19
- Berichten
- 747
- Lid sinds
- 19 Jaar
Uhm even op toevoegen dat BuLLeT de X-Box niet wou weggeven. De site staat niet op mijn naam en kan dus niet meer verkocht worden, de source heeft meneer Polandje ookal gratis uitgedeeld maar zitten nog overheerlijk bugs in die ik nu met volste plezier ga toepassen.
En ter toevoeging gaf Kevin Poland Chris geld in het spel zodat hij maar 50 euro moest geven, hierdoor heb ik de .nl offline gegooid en mijn eigen game gestart waar alles eerlijk verloopt.
én..
1) Je naam is niet toegestaan
2) Geen bewijs, zwartmakerij!
3) Je zal zeker zelf 'meneer' Poland zijn oftewel een jaloerse zielepoot.
@Arend, wat dan?Laatst aangepast door David C. : 19-03-2007 om 18:35
-
19-03-2007, 18:33 #20
- Berichten
- 915
- Lid sinds
- 18 Jaar
@David: Dat weet je best, maar je reageert niet normaal duss..... (die layout voor time2kill)
-
19-03-2007, 18:37 #21
- Berichten
- 1.111
- Lid sinds
- 19 Jaar
Het feedback systeem liegt ook niet...
-
19-03-2007, 18:38 #22
- Berichten
- 747
- Lid sinds
- 19 Jaar
Uhm heb een van Dispomedia (Tim de swart) gekocht, deze is gewoon betaald geweest en indien je deze zielige reactie van jou ook achterwege kon laten door mij te PM'en zouden we er zeker iets op vinden.
En jij ook, geen reacties nalaten waar geen bewijs van zijn als de deal niet op SD is doorgegaan e.d zwartmakerij is nergens voor nodig. Ik heb zelf Ivo zijn 10 euro van dat conflict gegeven met een niet werkend mysql-core dus ga geen verhaaltjes lopen maken!
@Martijn, trek je ogen open alles is erna betaald geweest ;)
-
19-03-2007, 19:13 #23
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 18 Jaar
dit is dus een grove leugen.
de eerlijke nummer 1 hoefde de xbox niet omdat die al 1 had en die zei uit zich zelf doe me maar 50 euro.
en deze speler heeft zeker geen admingeld gekregen om zich naar de 1e plaatst te verhogen want deze speler heeft al die tijd nummer 1 gestaan.
de speler die een dag voor de reset ineens 1e stond mm_souljazz kwam van de 5e plaats en gaf op msn aan kevin eerlijk toe dat hij met admingeld van david geholpen was.
kevin is altijd een eerlijke admin geweest , hoe goed je ook met hem bevriend bent hij geeft je nooit voordeel op het spel.
david doet dit wel , en dat is al meerdere malen gebeurt.
Ik kan dan ook geen vertrouwen in hem hebben en zou zeker nooit een script/spel van hem kopen
-
19-03-2007, 19:15 #24
- Berichten
- 747
- Lid sinds
- 19 Jaar
Blabla.. kinderpraat
Ik gaf mm_souljazz net geld omdat hij dan een x-box moest krijgen zoals er afgesproken was maar dat zie jij er precies niet in... Verder heb ik genoeg klanten die tevreden zijn, jij bent naamloos dus je bestaat niet voor mij
Gaarne een slotje
-
19-03-2007, 19:18 #25
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ja tuurlijk als het meneer heet word onder de voeten moet er een slotje op
-
19-03-2007, 19:19 #26
- Berichten
- 747
- Lid sinds
- 19 Jaar
Nooit van offtopic gehoord en afgehandelde zaken en niet relevante berichten?
trouwens is het bedonderd maar vergeleken met je leeftijd zal die fout wel kloppen.
-
19-03-2007, 19:34 #27
Basing.nl (Umono)
- Berichten
- 1.017
- Lid sinds
- 19 Jaar
David Candreva verkoopt de site, dat betekent dat hij dus niet langer het beheer van die site in handen zal hebben. Hoe hij het beheer vroeger aannam, bevooroordeeld of niet is in deze topic dan ook onbelangrijk.
Gelieve hier dan ook niet verder op in te gaan, berichten omtrend deze affaire zullen dan ook direct verwijderd worden.
ex time2kill speler bedondert: Je naam is niet volgens de regels, als je nog actief wil blijven op dit forum dan moet ze aangepast worden, contacteer mij even met je echte naam zodat ik dat kan aanpassen. Zo niet, wordt je account binnenkort verwijdert...
-
19-03-2007, 19:36 #28
Basing.nl (Umono)
- Berichten
- 1.017
- Lid sinds
- 19 Jaar
Topic closed op verzoek van TS...
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic