Wie kan mij helpen aan een complete voetbalwebsite waar je niks meer mee doet? Ik zoek een script en lay out, waarbij ik eigenlijk alleen het logo hoef aan te passen om de site werkend te maken.
Het allerliefst moet er een beetje een normaal cms achter zitten, wat niet te ingewikkeld is. Ik wil er nieuws en artikelen in kunnen plaatsen met wat fototjes.
Sites waar je nog wat mee doet hoef je niet aan te bieden, daar heb ik momenteel het budget niet voor. Ik wil best een paar tientjes betalen voor je niet-actieve site, maar geen honderden euro's, sorry.
Oh ja, ik heb best wel een beetje haast. Het kan dus goed zijn dat de eerste die komt ook direct beet heeft. Reacties liefst per pm.
- Kant en klare voetbalsite
-
703 × bekeken sinds 26-01-2009, 21:50 #1
Kant en klare voetbalsite
-
-
27-01-2009, 08:43 #2
- Berichten
- 936
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik heb naardefinale.nl nog liggen.
Voor 50 euro (ex btw) van jou en dan plaats ik er een simpel goed CMS op waar je mee kan werken (zonder het cms mag je het hebben voor 10eu ex btw).
Hosting kun je ook overnemen (1,75 ex btw per maand) voor 2.5 gb data traffic per maand en 500 mb webruimte.
Je krijgt dat trouwens een CMS net als op www.watercrisis.nl met standaard aantal templates waar je uit kunt kiezen!
-
27-01-2009, 15:05 #3
- Berichten
- 93
- Lid sinds
- 19 Jaar
Beste Frank,
Ik zoek een iets uitgebreidere site. Het hoeft niet super compleet, maar wel iets breder dan de site die jij aanbiedt.
mvg
Jelmer
-
27-01-2009, 16:48 #4
- Berichten
- 147
- Lid sinds
- 16 Jaar
www.voetbalfanz.nl niet compleet helaas
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic