URL: http://www.videoclips4u.nl
Leeftijd site (maanden): 2 maanden
Details: script van clipmeter.nl over genomen.
Maandelijks inkomsten: geen.
Unieke bezoekers/dag: 20 voor de rest heb ik geen idee wat er met mijn bezoekers stats aan de hand was ... kijk zelf maar even.
Details & stats: http://www.videoclips4u.nl/stats/
Omschrijving website: videoclips niet in eigen beheer alles van het web.. lijkt een beetje op een log systeem. als een bezoeker zich aanmeld kan hij ook reacties geven en stemmen.
Prijs: veiling.
Waarom verkopen: geen tijd en mijn php kennis is minimaal ik heb het script een beetje aan gepast en er 5000 clips op gezet maar op dit moment is er wijnig tijd en kennis om het ver uit te werken.
Betaling via:
Overschrijving
REG: Transip.nl - Hosting Geen (dus je moet nog wel voor eigen hosting zorgen).
- videoclips4u.nl | 20 bez/dag | 0,00 € inkomsten/mnd
-
825 × bekeken sinds 19-10-2006, 17:02 #1
videoclips4u.nl | 20 bez/dag | 0,00 € inkomsten/mnd
-
In de schijnwerper
-
19-10-2006, 17:26 #2
- Berichten
- 135
- Lid sinds
- 18 Jaar
ziet er goed uit maar is idd nogal wat werk aan... krijg regelmatig de melding dat ik niet kan stemmen omdat ik al gestemd zou hebben... wat niet het geval is... Ik heb me zonet aangemeld om de extra functies te bekijken. Krijg een mailtje waarin staat dat ik op de bevestigingslink moet klikken maar er zit geen link bij :-s
zal dus niet gaan hé ;-)
edit: wellicht heb je de functie bevestigen uitgeschakeld want wanneer ik probeer in te loggen zonder bevestiging lukt het me ook/wel!Laatst aangepast door N. Vande C. : 19-10-2006 om 17:31
-
19-10-2006, 18:49 #3
- Berichten
- 1.669
- Lid sinds
- 19 Jaar
Heb je de rechten om de filmpjes af te spelen?
-
19-10-2006, 20:14 #4
- Berichten
- 270
- Lid sinds
- 18 Jaar
Reactie
Antwoord voor N. Vande C.
Ja klopt die heb ik uit gezet weet niet hoe ik dat voor elkaar krijg.
Kan als je een beetje php kan wel aan gepast worden of in het mailtje gewoon zetten dat je nu kan in loggen.
.: Het mailtje heb ik aan gepast.
.: Stemmen gaat bij mij wel goed ..raar..
Antwoord voor Edwin Rasser
Nee geen rechten .... is niet nodig zolang je ze zelf niet op je server plaatst. Nu ben je alleen een videolog.Laatst aangepast door marcellu : 19-10-2006 om 20:53
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic