Goed vindbare website van een wimper- en wenkbrauwsalon in Enschede. Ideaal startpunt voor iemand die in die omgeving een beautysalon wil starten, maar natuurlijk ook in te zetten als redirect naar een andere salon.
Reden voor verkoop
Door omstandigheden heeft de eigenaresse een tijdje geleden gekozen om een vast dienstverband aan te gaan. Daardoor heeft ze geen tijd meer voor de salon.
Posities
Prijs
750 euro ex BTW
Meer informatie viaof een privé bericht.
Website
- Website draait op WordPress i.c.m. Oxygen + Oxyninja (incl. lifetime licentie voor deze website) waardoor de website makkelijk te beheren is.
- Indien gewenst inclusief Google My Business (4.7 uit 15 reviews).
- Boekingsmodule is van Salonized. Koper dient - indien gewenst - zelf een abonnement af te sluiten. Is natuurlijk geen verplichting.
- Adres en boekingsmodule zijn nu verwezen naar een bevriende salon. Die gegevens moeten uiteraard aangepast worden.
- Foto's van de eigenaresse zelf worden bij verkoop verwijderd. Rest van de foto's blijft wel gewoon staan.
- Indien gewenst kan er ondersteuning worden geboden bij het overzetten van de website.
- Website van wimper- en wenkbrauwsalon met goede posities
-
540 × bekeken sinds 02-10-2023, 09:48 #1
Website van wimper- en wenkbrauwsalon met goede posities
- Geclaimde bezoekers per maand: ± 200
- CMS: WordPress
- Domeinnaam: Alleen voor leden
Laatst aangepast door Emiel Buteijn : 06-11-2023 om 18:31
-
In de schijnwerper
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic