Omschrijving website:
Een Engelstalige website met lagerolie (lubricant) voor kleine lagers die onze zware stress staan. Denk hierbij aan skateboard, step of fiets lagers. De webshop heeft een constante flow aan orders met internationale zending. Er zijn geen retouren en het is een eigen product dat op op verzoek bij een chemisch instituut wordt gemengd. In deze markt zijn er maar enkele producenten waardoor het een interessante niche markt is.
De toepassingen van deze lagerolie is onbeperkt, zo kan dit worden gebruikt voor kleine en grotere lagers, je hoeft alleen de verpakking en hoeveelheid aan te passen.
Het recept van de lubricant is van het merk zelf en wordt in Estland gemaakt, productie kost rond de 3 euro per flesje, verkoop 12/17 euro. Deze koop je erbij.
Er is ook nog actieve voorraad
Black Steel 388 stuks - verkoopwaarde €3.880 excl btw
Black Ceramic 468 stuks - verkoopwaarde €6.084 excl btw
Daarnaast koop je nog de lijst met wederverkopers erbij. Dit zijn fysieke winkels verspreid over de hele wereld.
Wat koop je precies?
- Webshop
- Rechten voor het produceren van de lagerolie (intellectuele eigendom)
- Merknaam
URL: op aanvraag
Aantal volgers op FACEBOOK - 1.265
Aantal volgers op INSTAGRAM - 1,054
Leeftijd site (maanden): sinds 2014
Maandelijks inkomsten: €+/- 750 euro
Details: verspreid over wholesale en webshop
Unieke bezoekers/dag:
Details & stats:
Prijs: €7500
Wij betalen 3 euro per flesjes incl verpakking bij de chemicus en hanteren een prijs van 7 en 10 voor de wederverkopers. De wederverkopers kunnen veel meer inkopen als er actief marketing wordt gedaan, gezien wij geen energie meer in het merk stoppen zijn de bestellingen ook minder. Toen wij een sales rep op de afdeling hadden deden we met gemak 5K per maand wholesale. Daarnaast zijn er een boel aanvragen die wij over het hoofd hadden gezien, deze kan je nog nalopen.
Waarom verkopen: Deze shop was opgezet als ondersteuning voor en andere shop. De shop heeft een groot potentie maar hier heb ik geen tijd meer voor omdat de andere shop meer van mijn aandacht nodig heeft.
Het product zit heel goed in elkaar en heeft met een beetje liefde een immense potentie, daarnaast zijn het microtransacties en daarom snel online verkocht. Je kan met gemak de omzet verdubbelen als je Ionic aanbied op marketplaces zoals Amazon en Decathlon, helaas hebben wij hier nooit tijd voor gemaakt.
Betaling via:
Paypal | Overschrijving | Excl btw
- Lagerolie merk - 4K omzet zonder ADS - eigen product
-
1179 × bekeken sinds 01-11-2021, 10:00 #1
Lagerolie merk - 4K omzet zonder ADS - eigen product
- Geclaimde bezoekers per maand: ± 800
- CMS: WordPress
- Geclaimde maand omzet: ± € 750
- Domeinnaam: Op aanvraag
Laatst aangepast door Tijl V : 28-12-2021 om 19:00 Reden: Geďnteresseerde gevonden
-
-
29-12-2021, 09:15 #2
- Berichten
- 366
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Lagerolie merk - 4K omzet zonder ADS - eigen product
Koper gevonden.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic