Beste Leden,
Onlangs heb ik het idee gehad om een gratis hosting website op te zetten. Hiervoor heb ik het domein www.gratishosting.net overgenomen voor een respectievelijk bedrag van 1395 euro inc. btw (factuur nog aanwezig).
De bedoeling was om hier een volledig uniek gescript concept op te plaatsen. Echter is er wat misgegaan met de toenmalig ingehuurde programmeur waardoor dit feest niet meer door kon gaan.
Wat ik nu gedaan heb is een unieke layout laten desingen en slicen en heb hier een minihost-licentie in laten bouwen. Verder heb ik redelijk wat content toegevoegd en ben het gehele zooitje wat gaan promoten.
In de eerste instantie is de promotie niet geheel vlekkeloos verlopen. Bij de laatste PR update heb ik dan ook een PR penalty van -2 gehad. Dit was ook de rede waardoor www.gratishosting.net op meerdere keywords niet meer te vinden was in google.
Na de moed opgegeven te hebben heb ik het gehele project links laten liggen. Tot mijn grote verbazing begint de website weer terug te klimmen en denk ik dat dit het juiste moment is om de boel van de hand te doen. Voor iemand met een hostingbedrijf OF iemand met een gezond verstand kan dit project aantrekkelijk zijn om verder uit te breiden.
De rede dat ik er niet veel meer aan doe is dat ik ben begonnen met een adult-netwerkje op te zetten. In mijn situatie is dit netwerk dusdanig snel gegroeid dat ik hier fulltime mee aan de slag moet, en dat ik dus geen tijd meer heb om mijn aandacht te besteden aan gratishosting.net.
Momenteel heb ik geen uitgaven aan de website. De hosting word gesponsord door easy-is, met als doel, zodra hun een affiliate programm voor mij opgezet hebben, leden te werven d.m.v. een account upgrade (tegen betaling uiteraard).
Of de toekomstige eigenaar gebruik kan maken van deze dienst, kan ik niet met de volle 100% zeggen. Dit zal onderling besproken moeten worden met de sponsor met tussenkomst van mij. Ik ben dan ook van mening dat dit project vooral een voordeel kan zijn voor ondernemers met een hostingbedrijf OF mensen die dit willen opzetten.
Voor de toekomstige koper heb ik een to-do list opgesteld, welke ik op aanvraag zal tonen. Gebruik dit forum dus niet met opmerkingen wat wel, of wat niet beter kan/moet.
Het script zelf vertoond een paar minor bugs, welke je wel, of niet snel zal tegenkomen.
Adsense inkomsten sinds 3 juli = 39$
Het gemiddelde unieke bezoekersaantal ligt op 80 bezoekers per dag, maar is sinds de laatste anderhalve week niet onder de 100 unieke bezoekers per dag geweest.
Aantal geregistreerde leden momenteel: 337 (sinds 3 juli)
De waarde van dit project ligt em vooral in de aangekochte domeinnaam. De .nl .com en .be versie waren toen die tijd onbetaalbaar namelijk +- 17k, 7k en 3k. De .net domein heb ik van een ander bedrijf gekocht.
Verder begrijpt iedereen natuurlijk wel dat ik nog geen ''kans'' gehad heb om hier daadwerkelijk wat inkomsten te genereren. Laat hierom dan ook aub onnutige posts achterwege.
Er kan/mag geboden worden vanaf 1300 euro met een opbod van 50 euro. De veilig sluit 24 uur na het laatste bod.
Buynow = 2000
Mochten er nog vragen zijn, kunnen jullie die altijd stellen in dit topic of per pm.
- Gratishosting.net - Bieden vanaf 1300
-
1332 × bekeken sinds 21-08-2008, 12:19 #1
Gratishosting.net - Bieden vanaf 1300
-
In de schijnwerper
Hoe Fit Worden (DR28) | Tips voor fitness, krachttraining & meer (275 artikelen)Website te koopAffiliatie/Adsense website te koopWebsite te koopZwangerschapInWeken.nl DA10 - Zwangerschapskalender - Calculator - Veel contentWebsite te koopTe koop webshop shopify officetown. 500 omzet - kantoorartikelen - Bol accountsWebsite te koop -
21-08-2008, 12:22 #2
- Berichten
- 1.197
- Lid sinds
- 17 Jaar
Hoe zit het met de hosting hiervan?
Zit dit erbij?
-
21-08-2008, 12:32 #3
- Berichten
- 1.022
- Lid sinds
- 17 Jaar
De hosting word momenteel gesponsord door easy is, indien je serieus geintresseerd bent kan ik je in contact brengen met ze, waardoor je onderlinge afspraken kunt maken.
Echter geef ik geen 100% garantie dat ze de sponsoring door zullen zetten, omdat ik degene ben waarmee ze afspraken hebben gemaakt.
-
21-08-2008, 14:46 #4
- Berichten
- 1.022
- Lid sinds
- 17 Jaar
Even ter extra informatie. Het domein www.m3n.nl hoort er ook bij. Die word er dus ook bijgeleverd.
-
21-08-2008, 20:21 #5
- Berichten
- 985
- Lid sinds
- 17 Jaar
Jammer dat projecten een behoorlijke duit gekost kunnen hebben maar wegens omstandigheden niet gerealiseerd kunnen worden. Suc6 met je verkoop Jan ;)
-
21-08-2008, 23:22 #6
- Berichten
- 1.022
- Lid sinds
- 17 Jaar
Gerealiseerd is het project wel, echter is hij niet geoptimaliseerd. Maargoed, je hebt een punt. Het is jammer dat het sowieso toch een flinke investering geweest is.
-
23-08-2008, 11:14 #7
- Berichten
- 1.022
- Lid sinds
- 17 Jaar
Wegens vele reacties wegens een toch iets te hoog startbod, verlaag ik deze naar 500 euro.
Startbod, 500
Buynow, 2000
Veiling sluit 24 uur na het laatste bod.
-
28-08-2008, 13:28 #8
- Berichten
- 1.022
- Lid sinds
- 17 Jaar
Aangezien ik na de bezoekersrush sinds deze plaatsing op tb en sd , mijn dagelijkse bezoekersaantal redelijk gestegen is, heb ik besloten om de website niet meer te verkopen.
Topic closed
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic