URL: www.sms2x.nl
Leeftijd site (maanden): 2
Maandelijks inkomsten: +/- €30,-
Details: Met de 200 bezoekers per dag haalde ik gemakkelijk enkele dollars per dag binnen. De eerste maand is er dan ook €40. De tweede maand is dit gedaald naar ongeveer €10. Verder zijn er ook nog inkomsten via adverteerders die adverteren in de smsjes en op de site.
Unieke bezoekers/dag: Eerste maand zonder promotie 200/250, maar sinds de sms functie uitgeschakeld staat is dit gedaald naar ongeveer 30 p/d. De gebruikers verlaten de site vaak via Google Adsense, waardoor hier toch nog aardige inkomsten binnen komen.
Details & stats: Op aanvraag een screen van Google Analytics (Sinds halverwege eerste maand actief)
Omschrijving website: Sms2X is een site waarvandaan gebruikers een bepaald aantal smsjes per dag kunnen sturen. Adverteerders kunnen in deze smsjes.
Het is een behoorlijk uitgebreid script, wat een hoog aantal bezoekers kan hebben, doordat een groot gedeelte gedaan is met AJAX, waardoor het weinig bandbreedte verbruikt.
Het script bevat momenteel een aantal belangrijke dingen, waaronder:Uiteraard is alles gemakkelijk aan te passen in het configuratie bestand. Smsjes worden momenteel ingekocht bij SmsDiscount, maar kunnen ook gemakkelijk worden ingekocht bij iedere andere BetaMax reseller (zoals VoipBuster, VoipRaider, of welke andere reseller dan ook) Uiteraard kan ik het script aanpassen zodat het werkt met andere sms gateways!
- Een ledensysteem waarmee gebruikers zich kunnen aanmelden, met behulp van Ajax, waardoor gebruikers minder vaak de pagina hoeven te verversen om er achter te komen dat bepaalde gegevens onjuist zijn. Verder kan er maar één aanmelding per gebruikersnaam, email of ip zijn! Aantal gebruikers per ip is makkelijk aan te passen!
- Een sms applicatie, waarmee gebruikers smsjes kunnen versturen. Ze krijgen een bepaald aantal smsjes per dag, dit is in de stellen in het configuratie bestand.
- Een pluslid systeem, waarmee gebruikers meer smsjes per dag kunnen krijgen. Aan te passen in het configuratie bestand.
- Een compleet telefoonboek, gemaakt in Ajax, waardoor het snel en makkelijk werkt. Erg handig voor de gebruikers!
- Een systeem waarmee gebruikers smsjes kunnen inkopen via sms/telefoon.
- Een heel uitgebreid advertentie systeem, waarmee de advertenties op de hele site kunnen worden beheerd. Gebruikers kunnen advertenties kiezen, geheel zelf instellen (Dus hoe/wat, afbeelding/tekst, hoeveel dagen of hoeveel smsjes) en moeten vervolgens betalen via iDeal, waarna de advertentie automatisch geplaatst wordt. Advertenties kunnen in nieuwsberichten, in reacties, bovenaan en onderaan iedere pagina, en in sms berichten. Tegen betaling kunnen gebruikers de laatste advertentiesoort uit de smsjes verwijderen.
- Een nieuwssysteem waarmee er nieuwsberichten op de site worden geplaatst. Gebruikers kunnen hierop reageren. Een administrator kan deze berichten verwijderen, net als de plaatser.
- Een nieuwsbriefsysteem, waarmee alle gebruikers in één keer gemaild kunnen worden. De headers ed. zijn zo ingesteld dat de mails ook aankomen bij Hotmail! (Let op dat dit niet enkel aan de headers ligt. Mocht uw server op de blacklist van Hotmail staan, komen de emails niet binnen. Ook kan het dat uw server niet goed is ingesteld) Verder zit er een ingelaste pauze bij, zodat het script niet de serverload te hoog maakt bij het verzenden van veel mails in één keer.
- Een uitgebreide ubb parser, volledig zelf gemaakt.
- Een handig systeem waarmee gebruikers hun wachtwoord kan opvragen. Veilig, want het gaat via het emailadres van de gebruiker. De gebruiker kan vervolgens een nieuw wachtwoord instellen. De oude wordt dus niet meegegeven.
- Een uitgebreide statistieken pagina.
- Een handig, met captcha beveiligd contact systeem.
- Een erg leuk avatar-upload systeem. Hier kunnen gebruikers een avatar uploaden die vervolgens op de leden pagina te zien is. Het systeem werkt met meldingen die de gebruiker ziet, zodat de status van de upload op de seconde precies te volgen is. In dit systeem zitten vertragingen, omdat het anders een beetje te snel zou gaan, en het zo leuker is. Kan uiteraard makkelijk aangepast worden J
- De gebruiker kan zich natuurlijk gemakkelijk afmelden…
De emailadressen mogen verkocht worden, zo staat in de Algemene Voorwaarden waar alle leden mee akkoord zijn gegaan :-)
Prijs: Bieden vanaf €150,-. Buy-now is €400,-. De veiling eindigt 48 uur na het laatste bod.
Ander voorstel? Voeg me toe op msn; msn@gautam.nl of mail me op.
Waarom verkopen: Mijn fiets is dinsdag gestolen en ik moet zelf een nieuwe fiets kopen. Aangezien mijn bankrekening dit niet bepaald leuk vindt momenteel, heb ik besloten mijn site toch maar weg te doen.
Met de 200 bezoekers per dag haalde ik gemakkelijk enkele dollars per dag binnen. De eerste maand is er dan ook €40. De tweede maand is dit gedaald naar ongeveer €10. Verder zijn er ook nog inkomsten via adverteerders die adverteren in de smsjes...
Hosting: Je krijgt er geen hosting bij. Het domein staat nu geregistreerd bij Sity.nl, op mijn naam, en die dient dus overgenomen te worden en overgezet naar je eigen hosting.
Betaling via: Overschrijving (Of als het echt niet anders kan PayPal...)
Overig: Het script is ook los te koop. Los kost het script €35,- en met doorverkooprechten €350,-. Als de site verkocht wordt, behoud ik de doorverkooprechten. De koper krijgt die er uiteraard bij. Eventueel kan er over deze rechten overlegd worden.
Vragen, opmerkingen of interesse? Voeg me toe op msn;of mail me op
.
Ik heb de site eerder getracht te verkopen, tevergeefs: https://www.sitedeals.nl/website-verk...msten-mnd.html
- Sms2X.nl, gratis sms website
-
2212 × bekeken sinds 29-06-2008, 20:32 #1Particulier
- Ik accepteer betaling via
- Bank
- Berichten
- 375
- Lid sinds
- 18 Jaar
Sms2X.nl, gratis sms website
Laatst aangepast door G Kok : 30-06-2008 om 08:53
-
-
30-06-2008, 15:31 #2
- Berichten
- 155
- Lid sinds
- 17 Jaar
Heb een aantal vragen:
- Hoe oud is de site?
- Zijn er bugs bekend? Worden deze eventueel kosteloos gefixed?
- Heb je vaste adverteerders, contracten (maw, kun je er van op aan?) en wat vraag je voor een advertentie in een sms? wat is je marge?
- Hoeveel smsjes zijn er reeds gestuurd? (en kun je dit bewijzen?)
- Ben je op de hoogte van de fair use policy van smsdiscount en is hier rekening mee gehouden in je advertentiekosten?Laatst aangepast door Alessia v D. : 30-06-2008 om 21:04
-
30-06-2008, 21:01 #3
- Berichten
- 375
- Lid sinds
- 18 Jaar
- De site is nu 4 maanden oud.
- Naar mijn weten zijn er geen bugs bekend. Bugs los ik uiteraard kosteloos op, mochten deze nog gevonden worden.
- Ik heb geen vaste adverteerders, vooral omdat ik de site al een tijdje niet gebruik wegens drukte. Ik heb de site een beetje links laten liggen. Toch krijg ik nog steeds behoorlijk wat bezoekers, en hiermee inkomsten via Adsense, zelfs nu de site buiten gebruik is. De prijzen zijn te vinden op http://sms2x.nl/?p=adverteren. Uiteraard zijn deze aan te passen, heel gemakkelijk.
- Op http://sms2x.nl/?p=statistieken staan statistieken. Ook hoeveel smsjes er al verstuurd zijn (Dit in de eerste paar weken, daarna heb ik vrij weinig met de site gedaan). Ook kan ik dit bewijzen, omdat ieder smsje opgeslagen wordt. Ik heb ze dus nog allemaal (Ik laat ze niet allemaal zien wegens privacy, maar bij serieuze interesse wil ik wel e(e)n(kele) screenshot(s) maken voor meer duidelijkheid en als bewijs)
- Ja, hiervan ben ik op de hoogte. Op ViopBuster is het me opgevallen dat dit ook echt gebeurt. Bij SmsDiscount waren de smsjes na 300 oid. nog steeds voor 2ct, in tegenstelling tot VoipBuster, waar het na 50 smsjes van gratis naar 5ct ging. Verder heb ik hier rekening mee gehouden. Dasense in combinatie met adverteerders via TargetPay moeten de smsjes kunnen vergoeden. En mocht het minder lopen dan verwacht, kan je het aantal van 3 smsjes gemakkelijk verlagen naar 2 of 1. Of 0, en je laat ze smsjes inkopen, kan natuurlijk ook...
-
30-06-2008, 21:07 #4
- Berichten
- 155
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ok Gautam. Bedankt voor je uitgebreide antwoord.
En inderdaad.. die adverteerders. Dat is het probleem. Er is weinig adverteerder volk te vinden.... en dus is het niet interessant een site over te nemen voor een nieuwe eigenaar. De main inkomsten komen natuurlijk voort uit adverteerders in smsjes.
Als je nu bijvoorbeeld vaste contracten had gehad, dan heb je iets van houvast.
-
02-07-2008, 10:50 #5
- Berichten
- 375
- Lid sinds
- 18 Jaar
De site is onder voorbehoud verkocht. (PayPal, ik wacht tot al het geld binnen is)
-
06-07-2008, 09:08 #6
- Berichten
- 375
- Lid sinds
- 18 Jaar
Deel van het geld was binnen, maar alles is teruggeboekt. [xxxxxx] op dit forum, schijnt een PayPal account van een ander gebruikt te hebben.
Site staat nog steeds te koop. Ik prefereer betalingen via bankoverschrijving.Laatst aangepast door G Kok : 07-07-2008 om 18:54
-
24-07-2008, 23:58 #7
- Berichten
- 47
- Lid sinds
- 17 Jaar
ik koop hem per direct van je mail me naar
-
25-07-2008, 18:25 #8
- Berichten
- 179
- Lid sinds
- 17 Jaar
hoeveel leden heb je momenteel?
-
25-07-2008, 18:31 #9
- Berichten
- 375
- Lid sinds
- 18 Jaar
Da3Wah betreft het script, niet de site. Verkeerd geplaatst.
Peter, ik heb momenteel 737 leden, en tot nu toe 4999 unieke bezoekers gehad.
-
25-07-2008, 20:11 #10
- Berichten
- 179
- Lid sinds
- 17 Jaar
verkoop je nu de site of het script? :P
-
25-07-2008, 20:18 #11
- Berichten
- 375
- Lid sinds
- 18 Jaar
Het script verkoop ik op licentiebasis. De site verkoop ik éénmaal. (Logisch)
-
25-07-2008, 20:26 #12
- Berichten
- 179
- Lid sinds
- 17 Jaar
Vergt de site veel onderhoud? buiten t feit dat je adverteerders moet zien te krijgen?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic