In mei 2014 ben ik gestart met een online reisbedrijf gericht op jonge homo's, met stevig groeiende social accounts. Door allerlei omstandigheden vroeg mijn andere bedrijf steeds meer aandacht en daardoor is het opbouwen van de gay website helaas een beetje in de beginfase blijven steken.
Recent heb ik - na verkoop van een deel van mijn bedrijf - besloten om mezelf zakelijk gezien in een andere richting te gaan ontwikkelen en ben daarvoor een nieuw bedrijf aan het opbouwen. Het gay travel merk ga ik in ieder geval niet zelf meer verder uitbouwen en wil ik graag verkopen aan iemand die er interessante plannen mee heeft.
Facts:
- Website met korte, premium naam. Zeer aansprekend!
- Veel unieke content (tekst en foto's)
- Aantal interessante backlinks
- Facebook-account (1218 betrokken volgers, grotendeels Nederlands en gay), Instagram-account (32 volgers), Twitter-account, YouTube-account (met 3 video's)
- Mailchimp-lijst met 133 leden die zichzelf aangemeld hebben.
- Handelsnaam bij de KvK
Op dit moment is er geen omzet en zijn er geen relevante bezoekerscijfers omdat de website een tijdje offline is geweest. De content is dus een beetje gedateerd, maar kan zo weer up-to-date worden gemaakt. Hetzelfde geldt voor de plugins in WordPress en de content op social media.
In de komende weken inventariseer ik wie er interesse heeft, stuur me een PM als je vragen hebt of de URL wilt weten!
Naast je bod is voor mij uiteindelijk dus ook belangrijk welke plannen je met het merk hebt. Het betreft een zakelijke verkoop met BTW.
- Gay Travel Website | 1218 Facebook-volgers | Korte, Premium naam
-
3408 × bekeken sinds 08-05-2018, 11:52 #1
Gay Travel Website | 1218 Facebook-volgers | Korte, Premium naam
- CMS: WordPress
- Domeinnaam: Alleen voor leden
Laatst aangepast door Simon T. : 09-12-2018 om 16:18
-
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic