Omschrijving website:
Webshop voor vitamine en voedingssupplementen. De shop is gebouwd in Prestashop en staat nu alleen op Nederlands ingesteld. Duitsland en België staan al klaar met de .be en .de domeinnamen. De velden en teksten voor Duitsland dient nog wel vertaald te worden.
De shop heeft een koppeling met een groothandel waar 1x per uur een feed met voorraad status wordt opgehaald. De feed is voorzien van product teksten en voor de meeste producten ook afbeeldingen. Deze worden automatisch ingeladen.
Orders tot 21:00 uur worden door de groothandel direct aan de klant gestuurd met postnl, ook op zondagavond.
Deze groothandel heeft ruim 60.000 producten in hun assortiment en kan met een paar drukken op de knop ook in de shop gezet worden. Wij hebben een selectie van circa 10.000 producten waarvan er nu circa 1.000 in de feed naar google staan.
Een extra uitbreiding kan zijn om in de toekomst de hardlopers zelf op voorraad te nemen zodat er een betere marge op dat vlak te behalen is.
De brutomarge is nu circa 18% echter is dat na een korting voor de klant van 25%. De korting naar de klant kan je natuurlijk verlagen waardoor er meer marge overblijft. Een bekende concurrent geeft geen korting.
Op google-shopping en remarketing via adcrowd na is er niets aan marketing gedaan. Dit is eenvoudig uit te breiden door goed adwords beheer, actief klanten gaan informeren via een nieuwsbrief en verder de standaard marketing activiteiten. De modules om de shop aan Mailchimp te koppelen zijn aanwezig.
De site heeft een 085 nummer welke bij de shop wordt meegeleverd. Dit is op basis van VOIP.
De handelsnaam is als merknaam vastgelegd bij het merkenbureau.
De overname betreft:
- Merknaam
- Site (hosting zetten wij over op jouw naam)
- Domeinen .nl, .be en .de
- Extra domeinen voor evt landingpagina's te maken
- Telefoonnummer
- Overname overeenkomst met groothandel (dient een borg betaald te worden voor verzendkosten)
- registratie merkenbureau
- koppeling met groothandel. dit is een externe software oplossing die wel op de zelfde server draait
- Kiyoh koppeling
- Keurmerk
De vraagprijs is een fractie van wat de site aan ontwikkeling heeft gekost. De shop heeft veel modules onder andere voor SEO, google, buckaroo etc etc.
URL: voor ingelogde gebruikers
Leeftijd site (maanden): 12 maanden
Maandelijks inkomsten: 1200
Details: Pas in september 2016 voorzichtig aan begonnen met google shopping.
Unieke bezoekers/dag: 2200 bezoekers per dag volgens de site statistieken
Prijs: 15.000 ex BTW met factuur
Waarom verkopen: Geen tijd om deze shop goed op te pakken.
Betaling via:
Overschrijving
- Vitamine webshop
-
1504 × bekeken sinds 26-11-2016, 14:48 #1
Vitamine webshop
- Geclaimde bezoekers per maand: ± 3800
- CMS: PrestaShop
- Geclaimde maand omzet: ± € 1200
- Domeinnaam: Alleen voor leden
-
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic