Fashion affiliate shop op basis van een custom made script en domeinnaam uit 1996! Dit script heb ik zelf gemaakt en kent voordelen ten opzichte van WordPress bijvoorbeeld. Het is vele malen sneller, vooral als er veel producten op staan.

* Domein met een historie die terug gaat tot 1996 – 20 jaar geleden!
* Feed van Zalando toegevoegd – 60.000+ producten!
* Fashion is en blijft populair
* Verdien tot 6-12% per SALE
* MailChimp mogelijkheid (nieuwsbrief)
* Binnen 1 minuut Google Analytics actief
* Binnen 1 minuut cookie melding actief
* Simpele beheerpagina met o.a. mogelijkheid tot producten op uitgelicht / populair zetten. Verder kunnen zaken eenvoudig aangepast worden in php bestanden zoals footer.php, slider.php etc.
* Updates op het script die uitgebracht worden in de toekomst worden gratis toegezonden

Prijs:
Bieden, ex btw

Leeftijd website:
Website is gemaakt voor de verkoop

Betaling via:
Overschrijving

Wat krijg je?
Domeinnaam en complete website

Kan ik kiezen voor installatie?
Voor 49 euro extra installeer ik de site op je eigen hosting (inc. aanpassen 1 feed naar eigenlijk affiliate links)

Kan ik ook hosting krijgen? (optioneel)
Geen probleem, voor slechts 99 euro extra per jaar

Extra informatie
Biedingen zijn ex. 21% btw.
Het toevoegen van een feed / aanpassen van pagina’s vereist enige kennis van PHP / SQL.Het betreft een licentiescript, welke niet mag worden verspreid en geldig is voor 1 domein.

Vragen?
http://www.bosmanictservices.nl/contact/