Bij deze verkoop ik 1 van mijn laatste nieuwe projectjes. Als ik een tof idee heb bouw ik daarrond een webshop of dergelijke.
Heb er wat te veel, dus deze mag van de hand.

SnowboardLovers.com heb ik in eerste instantie opgezet omdat ik veel snowboard filmpjes tegen kom die zeker de moeite zijn en die al zelf
veel deel op mijn eigen FB page. Ik wou wel een website hebben met enkele toffe filmpjes en alle extra onderdelen bij alles voor snowboarders.

- mooi domeinnaam. Zeker een aanrader om wat mee te doen i.v.m. promotie. Denk maar aan de t-shirts met I love ...
- Webshop in WordPress WooCommerce.
- Betaalde plugin WP all Import t.w.v. $199
- FB page: https://www.facebook.com/welovesnowboard/

De shop is een weekje of 2 oud. Bezoekers en inkomsten zullen er dus nog niet echt zijn. Er zullen wel hier en daar wat bezoekers zijn geweest, maar die komen dan vooral uit de FB page die enkele likes heeft. Voor de rest is dit een nieuw project, iedereen die van snowboarden houd kan hier heel wat mee doen.

De shop werkt op een 3tal aanbieders van snowboard gerief. Dit zijn partners waarvan ik weet dat ze goede kwaliteit leveren, bij problemen zeker helpen en die eigenlijk heel goedkoop zijn. Ben zelf een snowboarder.

Bieden vanaf €100
Opbieden met €10
Reserve: €200
Nu kopen: €350

Vragen? Stel ze gerust.
Ron