Leeftijd site (maanden): 36 maanden
Bezoekers: onbekend
Inkomsten: nihil

Details & stats:

Het gaat om deze twee websites:
simonlyvergelijken punt info
goedkoopstesimonly punt info


Op het zoekwoord sim only vergelijken wordt 14800 keer per maand gezocht. Op goedkoopste sim only wordt 5400 keer per maand gezocht. De websites kunnen dus veel opleveren bij hoge posities. Deze websites worden verkocht om het portfolio op te schonen. Beide websites hebben helaas al lange tijd geen aandacht meer gehad. Er is wat linkbuilding voor gedaan maar veel te weinig op posities te behalen.

Simonlyvergelijken
De website heeft een PA/DA van 25/12 en is bijna 3 jaar oud. Er zijn 10 pagina’s en 1 post met in totaal 2600 woorden content en Daisycon vergelijker.

Goedkoopstesimonly
De website heeft een PA/DA van 25/10 en is 2 jaar oud. Er is 1 pagina met een Daisycon vergelijker.

Er zijn geen inkomsten geweest in de laatste drie maanden. De websites draait op Wordpress met de benodigde plugins. Analytics is niet geďnstalleerd op deze websites dus geen bezoekers gegevens. Biedingen zijn excl. Btw.

Bieden vanaf 75 euro (geen reserve)