Omschrijving website:
Een artikele website met aardig wat artikelen, allemaal uniek geschreven of laten schrijven, voor enkele tientallen euro's.

De site heeft totaal niet meer de aandacht en ik richt mij niet op artikelen websites. Het is dan ook website waar niets meer mee gebeurt en totaal geen niche heeft. Vandaar dat de bezoekers via diverse artikelen binnen komen en door een gebrek aan uitstraling deze direct weer verlaten. Alleen de teksten zijn veelal interessant, met name de geld lenen teksten. Zo staat de tekst van minikrediet redelijk hoog, terwijl de site helemaal verder geen informatie verschaft over geld lenen.

URL: www.intrends.nl
Leeftijd site (maanden): +/- 5 maanden

Maandelijks inkomsten: Tradetracker rond december 1,50 en Adsense ligt rond de 1 euro per maand.

Afgelopen maand had de site 159 unieke bezoekers en dat is ook direct het gemiddelde van de andere maanden. Ene keer er boven en de andere keer eronder.

Prijs
: Reserve staat op 20 euro.

Waarom verkopen: Geeen aandacht en geen tijd voor om op te pakken

Betaling op factuur
Bedragen ex BTW
Deze site is gemaakt in Website X5

Betaling via:
Paypal | Overschrijving |

-intrends-analytics-png