Omschrijving website:

URL: op aanvraag
Leeftijd site (maanden): 11

Maandelijks inkomsten: 1800,- omzet per maand gemiddeld
Details: tot aan het derde kwartaal een omzet gedraaid van 16.000,- euro, winst (na aftrek van alle kosten) is 2800,-
moet wel zeggen dat ik het eerste jaar veel heb geinvesteerd in reclame e.d. dat is zich nu aan het terug betalen

Unieke bezoekers/dag: 250-300
Details & stats: 53,30% nieuwe bezoeken per dag


Prijs: 13.000,=

Waarom verkopen:ik ben bezig met een nieuw project wat veel tijd van me vraagt en ik heb geen tijd meer op dit goed en netjes bij te houden.

Betaling via:
Paypal | Overschrijving | Andere

In het begin wel veel ingekocht en ook verkocht, ik heb daar nog een kleine voorraad van over, dit zit bij de prijs inbegrepen.
Op het moment koop ik niets in, ik koop alleen in dat wat er besteld wordt.
Dus geen voorraad over en als er artikelen terug komen (alleen de schoenen) dan kunnen deze terug gestuurd worden waar ze ingekocht worden. Dus in die zin geen risico. Uiteraard als je zelf inkoopt is de marge meer, maar dat is zelf te bepalen.
Schoenen komen uit Duitsland en prijs kwaliteit is goed. Goede marges en de prijzen zijn leuk om makkelijk te verkopen.
Kleding komt ook uit Duitsland en is ook van goede kwaliteit, ook als er iets is met de kleding kan het gewoon terug. Dus geen gezeur.
Site heeft nog groei mogelijkheden genoeg. Wat betreft de schoenen kan het assortiment uitgebreid worden, de groothandel verkoop ook herenschoenen. Deze staan er nog niet op.
Wat betreft de kleding kan het assortiment ook uitgebreid worden. Ze hebben een afdeling met lingerie en dan net wat meer kinky. Hier zitten goede marges op. Ik ben er zelf nog niet mee begonnen vanwege de tijd die ik helaas niet heb.

Via facebook is er ook een pagina waar nu al 4300 likers zijn, dit groeit alleen maar. Ook veel geadverteerd en dat heeft resultaat.
In adwords alleen in het begin wat mee gedaan, maar het laatste half jaar niet meer dus ook hier is nog veel te winnen.

Ik heb veel goede reacties en tevreden klanten, ook veel terugkerende klanten.

De shop draait op shopfactory, de kosten hiervoor zijn 60 euro per maand. Ik ben best tevreden over shopfactory, En het is voor mensen met weinig kennis over het maken een site, goed zelf bij te houden. Er zitten makkelijke programma's bij om je verkopen goed bij te houden, ideal erin te zetten en noem maar op. Mocht je shopfactory niets vinden dan zal de site omgezet moeten worden naar bijv wordpress. Mocht dit het geval zijn dan wil ik best meedenken en eventueel wat tegemoet komen in de kosten hiervan. Maar hier moeten eerst duidelijke afspraken over gemaakt worden.