Hallo,
Onlangs heb ik een compleet professioneel website systeem laten maken. Helaas merk ik dat het mij niet gaat lukken de zaak van de grond te krijgen, daarom bied ik iemand anders wel deze kans. Voor mij zijn het gebrek aan marketingstrategie en capaciteit de redenen om het idee in de verkoop te doen. En uiteraard hoop ik zoveel mogelijk van de door mij gemaakte kosten terug te verdienen.
sixclix (www.sixclix.nl) is een dienst die door mij bedacht is. Met sixclix kan je in zes klikken je eigen website online zetten. Het is een geheel geautomatiseerd systeem dat door een door mij ingehuurde developer gemaakt is en door een door mij ingehuurde vormgever vormgegeven is.
sixclix is in het begin van dit jaar online gegaan. Vanaf dat moment hebben ongeveer 100 mensen zelf een website gemaakt. Geen van de mensen hebben uiteindelijk voor een betaald abonnement gekozen.
Bij interesse kan je mij een PM sturen of een reply in dit topic met je e-mail adres. Ik zal dan een 15 pagina's tellend verkoopdocument sturen met screenshots van backend/front-end/ etc.
Ik verkoop het systeem in totaal maximaal vijf keer. Vier keer enkel de techniek en één keer het gehele concept, dus techniek met naam, logo, websites, url's, etc. Je kunt dus bieden op enkel de techniek óf het gehele concept, laat dit weten bij je bod.
Thomas Jacobs.
- Professioneel website systeem | sixclix.nl
-
704 × bekeken sinds 14-12-2011, 13:52 #1
Professioneel website systeem | sixclix.nl
-
-
15-12-2011, 19:01 #2
- Berichten
- 919
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Professioneel website systeem | sixclix.nl
Richtprijs?
-
15-12-2011, 23:09 #3
Webstudio Jacobs
- Berichten
- 55
- Lid sinds
- 18 Jaar
-
22-12-2011, 22:33 #4
- Berichten
- 32
- Lid sinds
- 13 Jaar
-
22-12-2011, 23:17 #5
- Berichten
- 912
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Professioneel website systeem | sixclix.nl
ik zou ook graag wat meer informatie en prijzen willen ontvangen.
mvg
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic