Omschrijving website:
Bouweenpc.nl is, hoe kan het ook anders, een website voor computerend Nederland. In September 2006 werd de officiële versie van de website gelanceerd. Oorspronkelijk waren we enkel een website waar over hardware werd gesproken, maar tegenwoordig hebben we ons "afzetgebied" vergroot. Tegenwoordig is Bouweenpc.nl dé Nederlandse community voor overclockers en casemodders.
Voor degenen die de stap hebben gemaakt om zelf een computer te bouwen, maar nog niet helemaal weten welke onderdelen ze het beste kunnen kopen, hebben we de Bouweenpc.nl Best Buyers Guide in het leven geroepen. Met trots kunnen we ook zeggen dat we een van de meest uitgebreide reviewsecties hebben van Nederland met meer dan 250 reviews over games, videokaarten, geheugenmodules, moederborden en vel meer. Andere belangrijke onderdelen van de website zijn de downloadsectie en de community, de plaats waar meer dan 5000 leden met elkaar in contact komen.
De website heeft enkele primeurs gekend in zijn bestaansleven waaronder de eerste website met foto's van AMD's R890 prototype, reclame naar aanleiding van een casemodding artikel in het computerblad 'CHiP' wat tot stand kwam door Bouweenpc, de eerste website met Intel's Core i7 965 Extreme Edition en de eerste Nederlandstalige website met reviews over o.a. de MVIX PVR, XSPC X2O waterkoeling en DFI Lanparty UT X58. Een noemenswaardige voedingentest waarbij er acht voedingen van 850W zijn getest in een testlaboratorium in Venlo heeft enkele maanden geleden plaatsgevonden.
URL: www.bouweenpc.nl, http://www.bouweenpc.be, http://www.overclocken.info
Leeftijd site (maanden) : 48
Maandelijks inkomsten : low €xxx,-
Details : Informatie over de inkomsten worden vertrouwelijk behandeld en alleen bij serieuze interesse meegedeeld. Kwestie van professionaliteit. Inkomsten via verkoop van reviewsamples, Google Adsense en normale flash/jpg banners.
Unieke bezoekers/dag : 1700 per dag op het drukst (ca. 52.000/maand), momenteel 1200 per dag (ca. 38.000/maand).
Details & stats : Google Analytics
Prijs : low €xxxx,- met een terugverdientijd van 12 maanden + 18% goodwill. Een beetje talentvol persoon kan echter de terugverdientijd halveren na een korte inwerkperiode.
Waarom verkopen :
De website wordt verkocht wegens tijdsgebrek. Wat begonnen is als een hobby in 2006 is snel uitgegroeid tot een van de meest bekende computer websites van Nederland en de hoeveelheid werk die dit met zich meebrengt kan ik niet opbrengen door een aankomende studie aan de universiteit. Ruim een jaar land is geprobeerd om te 'roeien met de riemen die ik heb' maar gebleken is dat er te weinig tijd is om de verschillende werkzaamheden van crewleden te coördineren en ook om voor nieuwe crewleden te zorgen daar sollicitaties voor mij teveel tijd in beslag nemen.
Ook spelen veranderde interesses die ik heb een belangrijke rol. Zo heb ik voornemens om een bedrijf op te starten en wil ik in 2011 een racelicentie halen.
Overige informatie:
De nieuwe eigenaar is bij voorkeur ouder dan 16 jaar en heeft interesse in computers. De taken van een nieuwe eigenaar bestaan vooral uit het coördineren van alle werkzaamheden voor de website, het opbouwen van een nieuwe crew, het op gang krijgen van nieuwe content voor de website en het opnieuw bepalen van een strategie/werkwijze. Nadat de nieuwe eigenaar deze taken op zich heeft genomen kan hij/zij aan het verdienmodel sleutelen: zoals in vorige paragrafen is besproken laat de website veel ruimte over om (veel) meer geld te verdienen met gemiddelde inzet.
Na een eventuele verkoop bied ik mijn expertise nog vier weken lang aan om te zorgen dat de nieuwe eigenaar met succes kan starten zodat de website kan groeien. Vanzelfsprekend laat ik ook na deze periode mijn gezicht af en toe zien en ben ik bereid om af en toe werkzaamheden te verrichten. Eventueel wil ik als crewlid bij de website blijven om artikelen en reviews te schrijven.
Verkoopbrochure: (!!!)
Partijen die serieuze interesse hebben kunnen een verkoopbrochure ontvangen per e-mail. In deze brochure is meer informatie over de website, de verdiensten, het verdienmodel, de bezoekersaantallen, de potentiële hogere winsten en de website werking te vinden.
Betaling via :
Overschrijving | Contant | Paypal
- Bouweenpc | 3000 bez/dag | korte terugverdientijd
-
1485 × bekeken sinds 23-09-2010, 11:30 #1
Bouweenpc | 3000 bez/dag | korte terugverdientijd
-
In de schijnwerper
-
23-09-2010, 11:47 #2
- Berichten
- 133
- Lid sinds
- 15 Jaar
Hierbij serieuze interesse dus graag een pm.
-
23-09-2010, 11:49 #3
- Berichten
- 4.961
- Lid sinds
- 17 Jaar
Low xxxx, is dat 1000, 2000 of 3000 euro? (verkoopprijs)
-
23-09-2010, 11:55 #4
- Berichten
- 44
- Lid sinds
- 18 Jaar
Met die verkoopprijs zit je inderdaad in de goede richting, hoger is hij niet.
@Sven, stuur mij even je gegevens en leeftijd en dan kan ik hem mogelijk e-mailen.
-
23-09-2010, 11:58 #5
- Berichten
- 4.961
- Lid sinds
- 17 Jaar
-
23-09-2010, 12:01 #6
- Berichten
- 44
- Lid sinds
- 18 Jaar
Zoals ik al zeg in de startpost wil ik dat graag niet publiekelijk bekend maken. Je kan de verkoopbrochure wel krijgen, hierin is alles duidelijk vermeld; pm mij je e-mailadres maar.
Aanvullend bericht:
Heb ondertussen al naar verschillende mensen de verkoopbrochure verstuurd, twijfel dus niet om een PM of e-mail te sturen voor een brochure!Laatst aangepast door Kenny. B. : 23-09-2010 om 15:40 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
24-09-2010, 08:44 #7
- Berichten
- 55
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik zou ook graag de prijsbrochure via PM ontvangen.
-
24-09-2010, 09:57 #8
- Berichten
- 386
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ook hier interesse, graag de brochure
Succes alvast met je eigen bedrijf en je doelen!
-
24-09-2010, 11:03 #9
- Berichten
- 131
- Lid sinds
- 14 Jaar
Kun je er ook eentje naar mij toesturen?
-
24-09-2010, 15:04 #10
- Berichten
- 44
- Lid sinds
- 18 Jaar
Zo, ik heb alle brochures gestuurd naar iedereen die mij een PM heeft gestuurd of in dit topic staat. In totaal zijn er 14 brochures verzonden tot nu toe.
Aanvullend bericht:
Ik heb al enkele biedingen binnengekregen. Voor iedereen die mogelijk interesse heeft en een bod wil doen: doe dat deze week, grote kans dat je anders te laat bent.
Aanvullend bericht:
De website is (onder voorbehoud) verkocht, iedereen bedankt voor de interesse.Laatst aangepast door Kenny. B. : 02-10-2010 om 15:58 Reden: Automatisch samengevoegd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic