Omschrijving website:
Het is een trailer website. Met de laatste beschikbare trailers. Het is een website met zeer veel potentie. Ik heb de website sinds 24-januari dit jaar. Ik was gestart, maar wil er geen tijd meer insteken. Heb mij gericht op een andere markt. De website moet handmatig worden ge-update. Er is geen script om de trailers automatisch te plaatsen.
Ik heb een twitteraccount voor de website gemaakt: Deze followers zijn 85% Engels talig. Deze account word er bijgeleverd als u de website koopt. Er is ook een Facebook account, weinig meegedaan.
1,079 followers
Hier uit blijkt toch met wat extra promotie en meer inzet dat de website zeer veel potentie heeft. De website is vooral gericht op de Engelstalige bezoekers. Ik heb zelf alleen in de eerste week gering promotie gemaakt. Als jij gemotiveerd bent en meerdere websites in dezelfde markt hebt dan is dit zeker iets voor jouw.
De website draait op een CMS systeem Joomla. De video's uploaden is heel makkelijk eventueel kan ik u daarbij helpen als u verdere vragen hierover heeft. http://www.joomla1.5.youjoomla.info/youmovies/ Dit template word gebruikt. Het is zeker mogelijk om hier meer mee te doen. Het is gekocht dit is geen fake download. Dit component word gebruikt om de video's te uploaden http://www.joomla1.5.youjoomla.info/...d=59&Itemid=73.
Voor verder hulp als u de website koopt ben ik beschikbaar, ik zal u helpen met het opzetten van de website.
URL: www.!movies-teaser!.com (! deze weghalen)
Leeftijd site (maanden):
Bijna 1 maand.
Maandelijks inkomsten: 5,12 euro aan adsense tot nu toe. (zie PS)
Details: zie boven. Website word gehost bij Versio.nl
Unieke bezoekers/dag: 36 gemiddeld maar het neemt alleen maar toe de laatste tijd. (zie PS) De eerste online maand is bijna om en tot nu toe unieke:
- 1.136 Bezoeken
Details & stats: De meeste bezoekers komen via Google en Yahoo zoekmachines,
Prijs: Startbod 75 euro opbieden met 5
Buy out 200 euro.
Veiling stopt 3 dagen na laatste bod.
Eventuele verhuiskosten zijn voor de rekening van de koper
Wat krijgt u voor dit geld:
Een twitteraccount + het template en de componenten.
Waarom verkopen: Geen tijd meer om te onderhouden. Zit meer potentie in voor gemotiveerde koper. Heb geld nodig voor volgende projecten.
Betaling via:
Paypal | Overschrijving | Andere
- Movies-Teaser.com | 36bez/dag | 5,12€ inkomsten/mnd
-
637 × bekeken sinds 18-02-2010, 21:12 #1
Movies-Teaser.com | 36bez/dag | 5,12€ inkomsten/mnd
Laatst aangepast door Sam H. : 19-02-2010 om 10:07
-
In de schijnwerper
-
18-02-2010, 21:35 #2
- Berichten
- 18
- Lid sinds
- 15 Jaar
Werkt de website met embed video's van bv YouTube of worden de filmpjes op een eigen server geupload?
-
18-02-2010, 21:36 #3
- Berichten
- 96
- Lid sinds
- 15 Jaar
De video's kunnen via de url van youtube geplaats worden, maar ik heb ze zelf op mijn eigen server geupload.
-
19-02-2010, 05:57 #4
- Berichten
- 147
- Lid sinds
- 16 Jaar
75 euro bij deze
-
19-02-2010, 10:06 #5
- Berichten
- 96
- Lid sinds
- 15 Jaar
75 Euro geboden veiling sluit over 3 dagen als er geen ander bod komt.
Aanvullend bericht:
80 euro geboden via de PM. Bevestiging volgt snel.Laatst aangepast door Sam H. : 19-02-2010 om 17:15 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
20-02-2010, 16:06 #6
- Berichten
- 166
- Lid sinds
- 16 Jaar
€80,-
-
20-02-2010, 19:58 #7
- Berichten
- 96
- Lid sinds
- 15 Jaar
80 euro geboden. Veiling sluit over 3 dagen.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic