Ik zit er over te denken om ergens de komende tijd de volgende website http://goo.gl/ahQDr te koop aan te bieden (website over affiliate-m), maar geen idee wat er voor prijzen in omgaan en hoe ik de verkoop het beste kan aanpakken (voor een paar honderd euro, exploiteer ik de pagina liever zelf)? Laatste tijd heb ik er weinig aan gedaan, site levert wel maandelijks een en ander op via affiliate aanmeldingen. Maar ik denk dat winst vooral te behalen is met backlinks. (uiteraard een en ander in overeenstemming met de voorwaarden van startpagina) Ik denk ook dat iemand die er verstand van heeft nog een hele hoop ruimte heeft om de pagina beter te positioneren in Google. Graag advies en tips om tot een waardebepaling te komen.
- Waardebepaling dochterpagina startpagina.nl
-
27-06-2013, 11:17 #1
- Berichten
- 147
- Lid sinds
- 12 Jaar
Waardebepaling dochterpagina startpagina.nl
Laatst aangepast door Sjoerd Br : 27-06-2013 om 11:35
-
In de schijnwerper
-
27-06-2013, 11:31 #2
- Berichten
- 817
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Waardebepaling dochterpagina startpagina.nl
Staat er niet in de voorwaarden van startpagina.nl dat je subpagina's niet mag verkopen?
-
27-06-2013, 11:32 #3
- Berichten
- 147
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Waardebepaling dochterpagina startpagina.nl
Nee, dit is gewoon mogelijk. Je mag je pagina overdragen.
-
27-06-2013, 12:54 #4
- Berichten
- 817
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Waardebepaling dochterpagina startpagina.nl
Denk niet dat er met alle "haken en ogen" die in de voorwaarden van startpagina.nl staan veel mensen bereid zijn een hoog bedrag neer te tellen voor een subdomein. Bij normale sites wordt er gemiddeld vaak uitgegaan van rond de tien maanden (adsense)inkomsten, maar dit kan afhankelijk van de leeftijd van de site en stabiliteit van de inkomsten enorm variëren.
-
27-06-2013, 16:33 #5
- Berichten
- 147
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Waardebepaling dochterpagina startpagina.nl
Oké bedankt voor je input. Tuurlijk zul je aan de voorwaarden van Startpagina moeten voldoen, maar ik heb wel het idee dat er heel wat euro's omgaan in de verkoop van sommige startpagina's. Het is en blijft altijd een gok natuurlijk, maar je weet wel met enige zekerheid dat startpagina.nl niet zo snel zal omvallen en zolang je aan de voorwaarden (CTR, etc.) voldoet hoef je je geen zorgen te maken over het behoud van je pagina. Ik denk ook dat indien je een goed netwerk in dit circuit hebt je met backlinks e.d. goed kunt verdienen, aangezien het een PR4 is. Maar wellicht dat ik het inderdaad beter kan aanbieden bij mensen die reeds actief zijn bij startpagina.nl, zodat ze niet voor verrassingen komen te staan.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic