Wegens andere werkzaamheden (fysieke winkel) zijn wij helaas genoodzaakt om de Facebook promotiepagina's Like Ambassadeur en Likehebbedingetjes te verkopen.
Beide pagina's zijn zeer winstgevend (officiële jaarcijfers bij serieuze interesse ter inzage beschikbaar) en behoren tot de grootste pagina's van Nederland.

Voor meer dan 400-500 adverteerders(Nederlandse Ondernemers) zijn wij actief op Facebook, dit aantal en dus de omzetten zijn zeer gemakkelijk te verdubbelen of zelf verdrievoudigen bij een fulltime inzet.

Like Ambassadeur heeft een bereik van meer dan 2.5 miljoen Nederlandse consumenten per week, dus een geweldig en zeer interessant medium voor Ondernemers!

Serieus geïnteresseerden (buro's, media-bedrijven) kunnen contact opnemen via [email address] of bellen met 072-2600053

Kijk voor meer info over de pagina's op www.likeambassadeur.nl of op www.facebook.com/likeambassadeur